Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit jelent ha a macskám az...

Mit jelent ha a macskám az ágyamon szülte meg a kicsinyeit?

Figyelt kérdés
Ez még régebben történt.Este volt már,jóval éjfél után.Feküdtem az ágyamon,magzat pózban,erre a gyönyörű kincsem bekéredzkedik a szobámba,bejön,felugrik az ágyamra,majd lefekszik mellém,úgy,hogy konkrétan a hasamnál volt az ő kis háta,odasimult hozzám,hagyta hogy simogassam a pociját,majd egyszer csak éreztem,hogy megindul a szülés.Megszülte az ágyamon,majd másnap a szobám sarkába csináltam egy kis fekhelyet,utána átvitte őket oda.Ez mit jelent?Hogy ennyire szeret,hogy megbízik bennem,,ragaszkodik hozzám?Hozzáteszem,akárhány macskám volt eddigi életem során,ő volt az,akivel a legjobban voltam,meg a lányával,aki félig Maine Coon lett..De szeretem őket.Szóval,szerintetek ez mit jelent?
2017. szept. 3. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt valamikor egy szép fekete macskánk, amelyik eltűnt, hiába kerestük. Mint kiderült, a nagymama szobájának az ajtaja nyitva maradt, a macsek belógott és belebújt az ágyba. A dunyha alatt megelett! Ösztönösen rejtekhelyet keres, ahol biztonságosan világra hozhatja a kicsinyeit. Nekem is volt valamikor egy ezüstcirmosom, vele szinte barátok voltunk. De pici korától én neveltem fel, mert nem kellett az anyjának.
2017. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Számomra ez több dolgot is jelent. Egyrészt felelőtlen állattartó vagy, amiért nem ivartalanítod a macskádat. Egyrészt veszélynek teszed ki a szüléssel, ezenkívül pedig felesleges macskaszaporulatot csinálsz, amikor így is zsúfolásig tele vannak a menhelyek és az utcák.

Másrészt pedig egyszerűen gusztustalan, hogy a macskád az ágyadba szült. Ezt szerintem nem kell részleteznem. Félre ne értsd, nekem is van macskám, akit imádok és mindent megadok neki, az élete egy merő luxus. Most is az ágyamban alszik, de azt nem engedném meg, hogy oda szüljön. De mivel én felelős állattartó vagyok, így ez a veszély eleve nem áll fenn, mert kiskorában ivartalanítva lett.

2017. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az,hogy az ágyba szülte meg a kicsiket azt jelenti,hogy egy nyugodt biztonságos helynek gondolta.Az meg,hogy te is ott voltál közbe az a bizalom jele.Nálunk a szomszéd cica szült meg a kertiszékbe.Kicsivel előtte még az ölembe ült.Szerintem ott akart volna megszülni.Majdnem végig ott voltam vele és az sem zavarta,hogy a pár perces piciket pakolásztam.A következő szülés előtt is az ajtónkba tipródott meg nyávogott.Asszem felfogadott szülésznőnek,de akkor már nem tudtam ott lenni vele.
2017. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4%
fujjj en kidobnam azt az ágyat, aztan a macskakat is.
2017. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes bizalommal van irántad a cicád. Mindig olyan helyet keresnek a cicák kölykezéshez, amit védettnek, biztonságosnak itélnek, legtöbbször olyat, ahova emberkéz be se tud nyulni.Nagyon mélyen bizik benned és ragaszkodik hozzád a cicád. Hány kölyök lett?
2017. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már régen történt,3-4 vagy 5 nem emlékszem már pontosan.
2017. szept. 3. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!