Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cica halálának oka?

Mi lehet a cica halálának oka?

Figyelt kérdés
Van a kertünkben egy hordó, ami tele van esővízzel.Ebben találtam ma egy elpusztult cicát. A füle tele volt valamilyen sárga anyaggal, a fenekéből meg világos színű ürülék jött ki. Megmérgezték, vagy csak bepánikolt a víztől és belefulladt?
2017. szept. 6. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem belefulladt szegény :((
2017. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Egy macska sem olyan hülye, hogy belefulladjon egy hordóba. Tudnak úszni egyébként.

Ezer féle fertőző és halálos macskabetegség van. Valószínűleg már a végét járta, és szomjas volt, de megszédült és beleesett. Annyi ereje meg már nem volt, hogy kijöjjön.

2017. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a hordó széle jóval a vízszint felett volt akkor felugrott beleesett,aztán nem tudott kiugrani és belefulladt.
2017. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a hordó tele van esővízzel mint már írtam.

De amúgy jó formában volt a cica, szép volt a bundája és nem tűnt öregnek bár ehhez nem értek.

nyakörve is volt.

az utóbbi időben egyébként sok cica beszökik a kertünkbe, és nem tudom hogy miért. már hármat biztosan láttam

2017. szept. 6. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Elsővel értek eggyet, szerintem is belefulladt. Bár tudnak úszni, de ha sima volt a hordó oldalának a felülete, tehát nem tudott a karmaival ki kapaszkodni, akkor vergődhetedt szegény addig míg meg nem fulladt.:(
2017. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem szokott sárga anyag lenni a cicák fülébe.Egy egészséges cica szerintem sem fulladt volna bele a hordóba.valószínű,hogy már előtte történt vele valami.
2017. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy cica sem fulladt még meg a hordonkban soha, pedig a környéken sok macska él :)


Vszeg ö beteg volt és nem tudott kijönni.

2017. szept. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, megmérgezték. Macskák jó úszók, teli hordóban könnyedén kiúszik a szélére, hogy aztán kimásszon. Ha erre nincs lehetősége, akkor órákon át úszkál a tetején és nyivákol, biztosan meghallod.
2017. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!