Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskafotok. Nehez macskakrol...

Macskafotok. Nehez macskakrol kepeket kesziteni es mit gondoltok roluk?

Figyelt kérdés

Fenykepezitek a cicatokat es mit csinaltok a kepekkel ? Igaz hogy nehez roluk jo fotot /nen giccseset/ csinalni ?

Minden erdekel a cicafotokkal kapcsolatban.



2017. szept. 12. 19:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a macskákat, és fotózni is szeretem őket. Nekem jól szoktak sikerülni a képek. :)
2017. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a macskákat. A sajáitjaimat meg imádom :)

Sokat fényképezem őket. Van nyitott szájjal - kikandikáló nyelvvel alvós, van hülye fejű, de vannak nagyon igényes képeim is amikor normális pofit vágnak.

Igazándiból minden állat (meg gyerek:) fotózásánál az egyik legfontosabb dolog, hogy sok képet készíts, hiszen mozognak. Általában 20 képből 2-3 sikerül csak jól. A többin vagy egy homályos farkinca, vagy láb van, vagy belemászott a kamerába, vagy a macska hirtelen eliszkolt.

A képeket magamnak csinálom. Néha megnézegetem

2017. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Véletlen elküldtem. Bocsi.

Szóval a képeket néha megnézegetem és jót nevetek rajtuk, vagy olvadozok, hogy milyen szépek ezek a macskák. A nagyon vicceseket barátoknak elküldöm.

Én sem értem amúgy, hogy a giccs hogyan jon ide?

2017. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
2018. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!