Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám a kaparófára...

Hogy tudnám a kaparófára szoktatni a szobacicám?

Figyelt kérdés
már kb 3hónapja hogy megvan a kaparófa, de nem érdekli. inkább a fotelben akarná élesíteni a körmét... mit csináljak?
2008. okt. 20. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt nálunk is, csak három cicóval! Azután amikor a bútorunk már használhatatlan volt, a párom vett a "cicaboltban" egy spray-t, azzal befújtuk a kaparót, utána imádták! Ha gondolod, holnapra előkeresem a márkáját!
2008. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez a "szobacica" valamilyen új állatfaj lenne?

Vidd ki a kertbe, és akkor majd nem a fotelen fogja élesíteni a körmét.

2008. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is a sprayket ajánlom, vagy én pl. narancshéjat raktam a kanapé mellé, mert utálja a szagát :) De a vizet sem nagyon szeretik, locsold le egy vizipisztollyal ha rossz helyen kaparászik, és persze dicsérd meg ha jó helyen.
2008. okt. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a pay nevét nagyon várom :D !
2008. okt. 21. 19:31
 5/8 A kérdező kommentje:
spray!
2008. okt. 21. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is a vizes lespriccelés vált be, nagyon utálta, és teljesen leszokott róla. :)
2008. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Nekem egy fóka sziámim van, bútort nem kapar egyáltalán,csak a kaparóját:) Mi készítettük neki, és gyakran tettük rá,ha elkezdte kaparni,rögtön simiztük és dicsértük:) kapott egy kis jutalmat is érte,most már önállóan használja:) Sok sikert!
2008. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
verd agyon
2010. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!