Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért büdös a macskaalom?

Miért büdös a macskaalom?

Figyelt kérdés
Napi 2-3-szor ki van takarítva, időnként fertőtlenítem Domestossal mégis masszív hugyszaga van. Miért? Nemrég új tálcát is vettem, 2 nap múlva ugyanolyan hugyszag terjengett körülötte.

2017. szept. 19. 11:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Fedett alomtálca + szilikátos macskaalom.
2017. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem takarítja rendesen (teljes alomcsere) csak fedettet rak oda, azzal azt éri el, hogy a macska nem fog belemenni többet. Nem használok fedett macskaalmot, 5-7 naponta takarítok és mégsincs szag.
2017. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Írja, hogy napi kétszer takarítja! Azzal nincs gondja! Másfajta alom kell, plusz igenis sokat számít, hogy fedett!
2017. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szintén a fedett tálca +szilikátos almot tudom javasolni.Nekem minden más alom büdös és porol. Így napi egyszer kell kivenni a kakit és felkeverni az almot. Amennyit az ember eljátszik a napi pisi gombócokkal meg a töltögetéssel sokkal több almot elhasznál mint ha megveszi a szilikátosat. Így 1500 forintból megvan a havi alom,és sokkal egyszerűbb minden.
2017. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mi az a szilikátos? Szilikonos?
2017. szept. 20. 14:28
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen hivatalosan szilikátosnak hívják a szilikonost. De gyakran én is szilikonosnak mondon.😊
2017. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Jah takarítja... azaz kiveszi az összetapadt részeket. Viszont nem csak odajuk a pisiből ahol éppen össze van tapadva és ez a gond. Vegyen olyan macskaalmot ami nem csomósodik és cserélje ki az egészét amikor elkezdi a szagát érezni.
2017. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!