Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica eltünt aztán elökerült...

Kiscica eltünt aztán elökerült és most nem ismerik meg egymást az anyjával, fujnak egymásra, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
3 nap telt el csupán, az anyja még az elöbb neki is ugrott de rászóltam és leállt, kiscica is utálja az anyát, én azt hittem a macskák ennél okosabbak.

2017. szept. 19. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Kitalalom, a kiscica kandur, és ivarzik
2017. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ugyanaz a macska került elő, mint amelyik eltűnt?
2017. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
biztos, pár házzal arrébb a szomszédban volt és visszaadták, én ugy tudom a macskák fél éves koruk körul ivarérettek ez a joszag kb max 3 honapos lehet.
2017. szept. 19. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor idegen lett a szaga, vagy az anyja elválasztotta már, és most megy a versengés a megmaradt területért.
2017. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a cicák ilyenek. Mi bevittük az egyiket és ráadtunk egy kis ruhát, hogy a műtéti heget védje. Kitettük és a ruhája miatt az összes fújni kezdett rá. Pedig évek óta együtt vannak.
2017. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen dilis macsekok,tavaly voltak kiscicáink mikor már elég nagyonok lettel elvittük az anyjukat ivartalanittatni na onnastól kezdve utálta az addig imádott kölykeit.Az egyik kis cica aki nálunk maradt szintén megfialt az idén, is volt azóta ivartalaníttatni, neki is megtartottuk az egyik kölykét, azóta is imádja együtt játszanak és még mosdatni is szokta pedig már négy hónapos a kicsi.

Lehet nálatok nagyon idegen szaga lett a kicsinek azért fúj rá az anyja, a kicsi meg egyszerűen már fél tőle a sok fújtatás miatt.

2017. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy a kiscica kezdte az egeszet, az anyacica mikor eloszor meglatta meg nem bantotta meg meg is nyalogatta kiscicat, a kiscica volt agressziv meg fuj ra aztan az anyamacska is ilyen lett.
2017. szept. 20. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!