Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámmal történt valami....

A macskámmal történt valami. Tanácsokat tudtok adni?

Figyelt kérdés

A macskám bepisilt,csak fekszik,próbál kúszni,de az első lábai behajlítva vannak,nem tud lábra állni,úgy látom,mintha görcsrohamai lennének,nehezen lélegzik.

Tudom,hogy rögtön állatorvoshoz kellene forduljak,de Szerbiában élek,itt nincs 0-24órás állatorvosi rendelő.

Fecskendőből adtam neki vizet inni,de nem túl sokat nyelt le belőle. Adtam neki orvosi szént is,mert mérgezésre gyanakszom. Kapott még fájdalomcsillapítót is és nyugtatót.

Valakivel valami hasonló történt? Hasznos tanácsot tudnátok adni?

Reménykedek abban,hogy holnap reggelig életben marad,reggel hétkor tudom bevinni leghamarabb az állatorvoshoz.



2017. szept. 23. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt más akkor nem marad, mint a reménykedés, ha nincs ügyelet (biztos nincs?). Ha esetleg életben marad, akkor reggel azonnal vidd el. De a leírtak alapján erre nem sok esély van.
2017. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Több vizet fecskendezz és széntablettát is adj még , de hívj fel a dokikat hogy vészhelyzet van és viszed gyorsan házhoz ...
2017. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez mérgezés lesz. :(

Nagy mázlid lesz, ha holnapig megmarad...

2017. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A legközelebbi állatorvosi rendelő,ami egész nap nyitva tart,az 170kilómeterre van. Nem tudok oda eljutni. Sajnos csak reggel 7-kor nyit a rendelő,igaz 30kilómétert kell utazni,de nem számít,ha megéri a reggelt rögtön viszem. Nagyon aggódok érte,de a jelenleginél többet nem tudok tenni érte.
2017. szept. 23. 20:22
 5/20 A kérdező kommentje:
Csak a rendelő számja van fent a honlapjukon,saját telefonszám nincs feltüntetve. Így az üres rendelőt hívom. Próbáltam,de nem vették fel. Adom neki a vizet húszpercenként,de mihelyt hozzáérek,próbál elmenni. Széntablettát is kapott még.
2017. szept. 23. 20:24
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Majd ird le léci mi lett vele. :( remélem túléli rohanj vele reggel ha túléli a cica
2017. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Útolsó ha a szüleid vagy te is roszul vagy akkor rugdosod őket meg ökölel ütöd őket meg magadat os gratulálok IQ nulla
2017. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Megkérném azokat a kedves hozzászólókat,akiket nem a jószándék vezérelt,ne írjonak hasztalan választ.

Nem mindenki szerint vicces az,ha szenved az állat.

2017. szept. 23. 20:36
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Majd ird le vele.HOgy van most ugyan ugy?
2017. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy,látszólag nem rosszabbodott,de sajnos nem is javult. Úgy veszem észre,hogy fárad.
2017. szept. 23. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!