Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az alábbi macskakaja összetevő...

Az alábbi macskakaja összetevők mennyire jók?

Figyelt kérdés

Száraz eledel és: Szárnyasfehérje (19%), lazacliszt (11%), rizs, kukorica, kukoricaliszt, szárnyaszsír, burgonyapehely, tepertő , cellulóz, hemoglobin, répamelasz-szelet (cukortalanított), nátrium-klorid, szárított egész tojás, élesztő, almatörköly (0,4%), kálium-klorid, tengeri alga (0,2%), lenmag (0,2%), yucca schidigera (0,04%), cikóriagyökér (0,04%), élesztő (extrahált), máriatövis, articsóka, pitypang, gyömbér, nyírfalevél, csalán, kamilla, koriander, rozmaring, zsálya, édesgyökér, kakukkfű (száraz gyógynövény összesen: 0,19%) szárított, részben hidrolizált.


Analitikai összetevők:


fehérje 32.0 %

nyerszsír 14.0 %

nyersrost 3.0 %

hamu 6.5 %

kalcium 1.3 %

foszfor 0.9 %

magnézium 0.08 %

kálium 0.65 %

nátrium 0.5 %

Omega-3 zsírsavak 0.3 %

Omega-6 zsírsavak 2.5 %


És ez 1250 Ft-os áron/Kg.


Ez mennyire jó?



2017. szept. 28. 13:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Happy Cat, igaz?

Szerintem nem rossz táp. Egy darabig én is etettem vele.


Most a Happy Cat Sensitive termékcsaládra váltottunk, mert az gabonamentes és nem is túl drága. Meg vagyok vele elégedve. Jobb, mint a fenti táp összetevői.

2017. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 HentesNachos válasza:

Brit premium

[link]


Itt van pl ez, 1000 ft alatt van, és elég jó összetevői vannak!

2017. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!