Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen vizsgalatokat kell vernem?

Milyen vizsgalatokat kell vernem?

Figyelt kérdés

Mentettunk egy kiscicat kb 6 hetes lehet. Kidobtak egy zacskoba.

Szepen eszik meg az almot is hasznalja... egyaltalan nincs megviselt allapotban, szep a szore, pocakos, latszik, hogy eddig foglalkoztak vele...

most a garazsban van...

Nekem mar egy fajcicam, igy nem merem osszeengedni oket, nem reg beteg volt, orulok, hogy vegre meggyogyult, nem hianyzik semmi nyavaja.


Gondolom fereghajtani kell.

Bolha? Meg ilyenek?

Allatorvos biztos tudni fogja, de nem szeretnem ott hagyni a gatyamat... milyen koltsegei lehetnek ennek? :/

Oltatni is kell... az enyem be van kombi-nagykombi + ismetlokkel, de ezt a tenyeszto csinalta... en oltattam meg gomba ellen. Szova nem tudom milyen arak vannak, a fereghajto parszaz azt tudom.


2017. szept. 30. 21:24
 1/3 A kérdező kommentje:

Elirtam a kerdest elnezest. Nem vernem, hanem kernem.

Gyorsan akartam irni...

2017. szept. 30. 21:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Féreghajtás kell, illetve 2 oltás. Emellett ha össze akarod engedni őket, akkor nem ártana egy FIV-FeLV teszt.
2017. okt. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerulhet ez igy egyben kb.?
2017. okt. 1. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!