Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény? És akkor még mosolyo...

Vélemény? És akkor még mosolyog is! -. -" Én verném így, mosolyogva.

2011. dec. 14. 21:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk ha még lóháton használta volna a pálcát, az ok. De így...
2011. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
És még élvezi is!!
2011. dec. 14. 21:18
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
Akárhogy is nézem, ez nem megoldás. Ha már van egy lovad, akkor azzal foglalkozni kell, törődni vele, és kialakítani vele azt a kapcsolatot, amiről annyit lehet hallani, hogy regényeket lehetne megtölteni. Sokan fél életüket odaadnák egy lóért, mások viszont csak úgy kapnak a két szép szemükért. Rendben, kapjanak.. de akkor becsüljék is meg. Kell egy kis alázat is, ami az emberekben valljuk meg, nagyon kevés van, vagy azt se tudják mi az. Nem elemezgetem a videót, mert magáért beszél. Sajnos ilyen van, volt, és lesz is.
2011. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Az volt a legszomorúbb, hogy egy amatőr díjugratóversenyen egy csajszi is bejátszotta ezt kb 3x is, mert a ló kikerülte az akadályt. Én az edzője helyében elsüllyednék, sőt még csajt vertem volna el. De sajnos pont az "edző" mondja ezt, hogy így rendezd ezt a lóval. Undorító!
2011. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%

velem is volt már olyan, hogy direkt lepakolt bakkolással, és nem volt nálam pálca, de rögtön visszaültem, kaptam egy pálcát, és amikor megint emelgette a hátulját, akkor használtam a pálcát. Két ilyen után alattam nem bakolt többet.

De földről elverni, ez undorító. És az a hüle irritáló mosoly!

2011. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%
Ennyi bakolást nem bír kiülni, és még neki áll feljebb. attyaisten. Ez kb semmi nem volt, ráadásul semmit nem ér el a veréssel, pláne nem a ló mellől. Ha fennmaradt volna és odacsípett volna egyet, az is bőven elég lett volna. Röhögtem volna ha a hafi hátrarúgott volna, mikor elszabadul és jó egészségesen pofán találja a csajt.
2011. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyenekből lesznek azok a lovas balesetek, amikor a ló (önvédelemből) megrúgja a lovasát. Aztán vinnék a vágóhídra, beszámíthatatlan címkével, pedig csak védekezett az emberi hülyeség ellen. Ez egy természetes reakció.
2011. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

A csaj vélhetőleg azért mosolyog, mert többedszer rakta már le a ló. Az, hogy miután minden ok nélkül lepakolja a lovasát a paci, mindenképpen megtorlandó, a formával nem értek egyet. Ha a csajnál ott a pálca és leesés után azonnal rácsap egyet a lóra, az teljesen rendben van, ugyanis nemcsak a lovasnak, a lónak is rendet kell tanulnia. Ez így elég hülyeség volt, viszont azért ne szakadjon meg a szívetek, alig kapott a ló, meg se érzi szinte. A nagyobb baj, hogy elengedte a kiscsaj, ebből legközelebb az lesz, hogy nem csak ledobja, hanem azonnal el is szalad.

Azzal egyetértek, hogy a lovat büntetni kell, ha nemkívánatos dolgot művel, viszont a büntetésnek azonnalinak, határozottnak és rövidnek kell lennie, utána pedig folytatni a munkát haladéktalanul. Ez itt nem történt meg.

2011. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
A ló alig érezte, de az ilyenekből lesz az mint ami Dámával volt (amelyik ló most rúgta meg a gazdáját)
2011. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a ténnyel mindenki egyetért, hogy a lovat büntetni kell, de itt a forma a gond. Mellesleg hogy hagyta elszaladni plusz rizikó faktor, mert lehet legközelebb már a hátulját is felé küldi, nem beszélve a lógó szárról, amibe ha belelép a ló szanaszéjjel szaggathatja a száját.
2011. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!