Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Ha felvennék egy maszkot, ami eltakarja az arcomat, megismerne a macskám?

Keress kérdéseket hasonló témában: macska

10-08 22:11  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
EagleHUN nevű felhasználó válasza:

Szagról, testalkatról igen.
Még ha a takaró alá bújtál vagy szekrénybe és nem mozdulsz akkor is odamegy, tudja hogy ott vagy. Gyermekkoromban mindet kipróbáltam. :)
Talán még hallja a szívdobogásunk is mert jó a füle.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 10-08 22:19 Privát üzenet
én meghalok, mi ez az oldal

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 10-08 22:45 Privát üzenet
Eléggé biztos vagyok benne, hogy kicsit sem érdekli, én vagyok mas más, csak adjam az ételt s ne tegyem ki a házból :) Aranyosak a macskáink, de önzőbbek még nálam is, szóval nincsenek illúzióim.

A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 10-08 23:05 Privát üzenet
Szerintem az a macska eddig se foglalkozott az arcoddal. Szituációból (ki, mikor, hogyan, mit szokott, járás, tempó, szag, zörejek, sóhajtások, bevett mozdulatok...) különbözteti meg az embereket. Előfordul, hogy az ember beöltözik szkafanderbe, mert mit tudom én, azbesztet bont, hegeszt, akármi... Tény, hogy a macska akkor is ugyanúgy ott lesz a lábad között, és tudja, hogy te jöttél meg, nem a betörő. Nem hülye az. Állatoknál más érzékszerveken van a hangsúly, álruhával csak a másik embert tudod becsapni, mert az ember az elsősorban vizuális lény. Ráadásul az állat nem folyton az arcoddal néz szembe, a lábadat, járásodat jobban ismeri.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 10-08 23:49 Privát üzenet
LilKodakOnThatBeat nevű felhasználó válasza:

Nah, és ha levágná a fejét a kérdező? Akkor is felismerné a cicus, magyar sas?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 10-09 00:04 Privát üzenet
tbogi2008 nevű felhasználó válasza:

Igen a szagról tudja hogy te vagy...Ha hozzád dörgölőzött valaha akkor tudja ha nem akkor meg hozzád dörgölőzik....

# 6/8Időpont 10-09 17:55 Privát üzenet
Kipróbáltam! Megijedt és tágra nyílt pupillákkal nézett az arcomba, de ahogy elnevettem magam felismert a macsekom és megnyugodott.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 10-10 03:00 Privát üzenet
Végre egy érdekes kérdés...

...valójában pont nem érdekelné a személyed, amíg enni adsz neki :D

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 10-10 11:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megismerne minket a kutyánk 3 hónap után?
OTP junior számlám van. ATM-ből felvennék 124 ezret. Mennyit vonna le belőle? Ez lenne a harmadik kp felvétem.
2 eve elveszett macska megismerne ujra a regi gazdajat?
A kiscicám és az anyját pár hónapja válaszottuk el egymástól, azóta nem látták egymást. Ha most odavinném hozzá vajon elkergetné az anyja vagy megismerné?
Szeretném pároztatni a barátnőm nyuszijával az én nyulamat (hím). Ha megtartanék egy kisnyulat és beraknám az én nyulam ketrecébe a kisnyuszit a apjával megismerné a kisnyuszit?
A kutyámat 6-7 hónaposan találtuk, most 2 éves kb. Megismerné még a régi gazdáit?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu