Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha felvennék egy maszkot, ami...

Ha felvennék egy maszkot, ami eltakarja az arcomat, megismerne a macskám?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 22:11
 1/8 EagleHUN ***** válasza:
100%

Szagról, testalkatról igen.

Még ha a takaró alá bújtál vagy szekrénybe és nem mozdulsz akkor is odamegy, tudja hogy ott vagy. Gyermekkoromban mindet kipróbáltam. :)

Talán még hallja a szívdobogásunk is mert jó a füle.

2017. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
én meghalok, mi ez az oldal
2017. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Eléggé biztos vagyok benne, hogy kicsit sem érdekli, én vagyok mas más, csak adjam az ételt s ne tegyem ki a házból :) Aranyosak a macskáink, de önzőbbek még nálam is, szóval nincsenek illúzióim.
2017. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a macska eddig se foglalkozott az arcoddal. Szituációból (ki, mikor, hogyan, mit szokott, járás, tempó, szag, zörejek, sóhajtások, bevett mozdulatok...) különbözteti meg az embereket. Előfordul, hogy az ember beöltözik szkafanderbe, mert mit tudom én, azbesztet bont, hegeszt, akármi... Tény, hogy a macska akkor is ugyanúgy ott lesz a lábad között, és tudja, hogy te jöttél meg, nem a betörő. Nem hülye az. Állatoknál más érzékszerveken van a hangsúly, álruhával csak a másik embert tudod becsapni, mert az ember az elsősorban vizuális lény. Ráadásul az állat nem folyton az arcoddal néz szembe, a lábadat, járásodat jobban ismeri.
2017. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Nah, és ha levágná a fejét a kérdező? Akkor is felismerné a cicus, magyar sas?
2017. okt. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
76%
Igen a szagról tudja hogy te vagy...Ha hozzád dörgölőzött valaha akkor tudja ha nem akkor meg hozzád dörgölőzik....
2017. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam! Megijedt és tágra nyílt pupillákkal nézett az arcomba, de ahogy elnevettem magam felismert a macsekom és megnyugodott.
2017. okt. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Végre egy érdekes kérdés...


...valójában pont nem érdekelné a személyed, amíg enni adsz neki :D

2017. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!