Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sport elhízott kandúrnak?

Sport elhízott kandúrnak?

Figyelt kérdés

A másik cicám lesétált 2 km-ert is velem, pluszban még futtattam is a bálákon. A végére kézben hoztam.

Szeretném őt is, de nem nagyon szeret, meg kell állni noszogatni, hívni kell állandóan.

Jobb mozgásforma kellene neki.


2017. okt. 15. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekli esetleg felhúzható egeres játék, vagy bármilyen macskajáték,amivel lehet kicsit mozgatni? Vagy írtad, hogy bálák, ezért gondolom tanyán éltek, ahol vannak igazi egerek. Bocsi, ha rosszul gondolom.

Ha el van hízva, akkor kevesebbet adj neki enni, és minden nap sétálni vele egy keveset.Nincs sok tapasztalatom cicákkal, de gondolom ők is nézelődnek, szaglásznak, akár csak a kutyák, így ismeretlen terepen talán szívesebben menne előre és nem kéne noszogatni.

2017. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kisváros :D

Kiscicaként szeretett játszani, de már nem.

Apukám agyoneteti, de nem durván kövér, de csüngőhasa van

2017. okt. 15. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Macskamentás játék esetleg? Nekem elég lusta cicáim vannak, de pár hete vettem nekik egy macskamentával töltött játékot, azóta mindennap játszanak vele, ha eldobom, rohannak utána, pofozgatják, a szájukban hordozzák, meg hasonlók. Előtte őket sem nagyon érdekelte semmilyen játék (legalábbis amióta felnőttek), de ezt imádják, jó nézni, ahogy játszanak vele, ha szétszedik, tuti veszek még.
2017. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!