Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 hetes kismacskát össze...

6 hetes kismacskát össze tudom barátkoztatni az aranyhörcsögömmel?

Figyelt kérdés

A cica még nem érkezett meg, a hörcsögöm már megvan több, mint 1 éve. Magyon barátságos, kicsit izgága csak.

Össze tudom őket barátkoztatni?


2010. máj. 29. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem valószinű. Legalábbis ne hagyd őket egyedül kettesben. A cica természeténél fogva vadászni fog a rácsálóra.
2010. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amatőr vagyok, se cicám, se hörim, csak én olvastam először a kérdést. Szerintem levadássza, elvégre egérfogásra használt ragadozó.
2010. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Talán igen, de a kismacska ha nem is kajának de játéknak nézi majd és meg is tépheti jól. Nincsenek egy szinten, jobb ha inkább nem találkoznak.
2010. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne próbálkozz ilyesmivel. Nem is azért merta cica egy idő után megenné vagy bántaná,hanem mert a macska alapvetően szokott betegségeket összeszedni,vagy férges lesz,vagy bolhás stb... A hörcsögöd meg el fogja kapni őket.Ja és a höri se fog örülni ha meglátja a macskát.Ösztönsen félni fog.
2010. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először is gondolom lakásban lesznek,ezért az ilyen fajta betegségátadás nem túl valószínű.Tv-ben sokszor lehet látni olyan homevideókat,amiken a papagáj meg a cica,vagy a kutya meg a cica nagy barátságban vannak bent a lakásban,pedig mindkét párosítás a természetben valamelyik félnek halálos lenne,szóval az egész csak szoktatás kérdése.Ha kis kora óta megszokja a hörcsög jelenlétét és együtt foglalkozol velük,később ha már benne lesz a vadászösztön(mert az még most nincs kifejlődve)nem valószínű,hogy foglalkozni fog azzal,hogy ott a höri,szerintem ne aggódj!
2010. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem jó ötlet. Már csak azért is mert az én macsekom is ennyi idős de kezem már szinte harapásnyomtól nem is látható. Szóval ha bántani MÉG nem is akarja, ahogy meglátja h a hóri fut utána fut és vagy széttépi vagy megeszi! később pedig a vadász ösztöne kifejlődik akkor tuti h megeszi vagy bántja!
2010. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A mi cicánk rendszeresen a hörcsögnél alszik.Jól elvannak és soha semmi problémánk nem volt.
2010. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Eltérő válaszokat kaptam, de aki tapasztalatból beszélt az meggyőzött.

Amíg kicsi odarakom neki a hörcsögöt, hogy hogyan reagálnak egymásra.. Aztán majd meglátjuk mi lesz.

Kettesen úgysem hagyom őket..

2010. máj. 30. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!