Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica férget hányt?

Kiscica férget hányt?

Figyelt kérdés

6 hónapos kiscicának másfél hónapja adtam féreghatjót, tehát lassan esedékes lenne a következő adag. A székletét figyelem, sosincs benne kukac.


Ma délelőtt hányt, és egy hosszú féreg volt benne. Azonnal adtam neki féreghajtót.


Azóta nem hányt, eszik,játszik, nem levert, úgy tűnik nincs semmi baja.


Természetesen ha mégegyszer hányna vagy látnám hogy rosszul van egybol

Vinnem az orvoshoz,de most szerintetek el kéne vinnem?


Mint mondtam adtam neki gyógyszert , az orvos mi mást csinálna,ha tényleg jól

Van ?


2017. okt. 22. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez már veszélyes fertőzés , orvos adagolja profin a dolgokat és ad komoly cuccot rá .
2017. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hányja, az komoly. (Ha elöl jön ki, és nem hátul). Kúrát érdemes csinálni, az orvos utasításai szerint. Azt tudja csinálni az orvos, hogy a megítélése szerinti megfelelő féreghajtót a megfelelő adagban előírja, odaadja nektek. Valamint a kúra végén csinál székletvizsgálatot, mert a férgek egy pár nap után nem látszanak a székletben, mivel ugye féreghajtózunk, de peték még lehetnek. Akkor gyógyult az állat, ha peték sincsenek a székletben (amik rövid időn belül újra kifejlődnének).
2017. okt. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, már fáradtan, és kétszer kellett elolvasnom.

Nem fogja folyton hányni, nekünk volt ilyen. Egyszer hányt férget. Mindenképp el kell vinni, nem kell várni semmire. Azért mert ez már súlyos, komoly férgességre utal. Ha ezt elhanyagolod, teljesen leromlik az állapota. Ez nem azt jelenti, hogy az az egy volt benne, és kijött van ott több is. Mehet a belső szervek felé szanaszéjjel, az emésztése meg rámegy.

2017. okt. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!