Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Többi lent. (? ) : -...

S. O. S. Többi lent. (? ) : - ). Sürgösen választ várok.

Figyelt kérdés

Tegnap kaptunk 2 db kiscicát,8 heteset, az egyik perzsa cica (szürke szinü) a másik pedig szép cirmos.

És mennyi idö alatt szokják meg az uj helyet?

Már esznek rendesen , nincs különösen gond vele.

Én ezeket a cicákat kijáros cicáknak akarom nevelni.Hogy kezdjem el?

Naponta pár orát kint vannak az udvaron szabadon.És játszanak szaladgálnak.Csak figyelni kell öket nehogy elmenjenek, vagy kibujjanak a kapu alatt.Meddig kell öket figyelni hogy el ne menjenek?Mikor lehet kitenni öket az udvarra ugy hogy ha elmennek, akkor vissza is tudjanak jönni maguktol?

8 hetesen nem tul picik még a szétvélasztáshoz?Vigyem inkább vissza még egy pár hetet az anyujkhoz?


Elöre is kössz a válaszokat.


2010. máj. 30. 09:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

:)

oké

Volt egy 4-5 éves karthauzi macskám, az is ilyen kicsi volt mint ezek a kiscicák,és azt is ugy neveltük hogy kinti macska volt, volt neki kint kikészitve anni, inni való, és nem mindig volt bent, este meg kint aludt a kispadláson a szalmába.És nappal akkor jöt be amikor ö akart, és volt neki egy kis puff kirakva az udvaron, és mindig arra ugrott fel és ott is aludt nappal:D

De sajna a szomszéd meglöte, mert volt olyan h náluk az olda ment be aludni a macska.:( Nagyon szrettem azt a cicát:(:(

Még mindig várom hogy jöjjön haza , pedig már lassan 2 hónapja nem jelent meg..


Huhh jo kitértem a kérdésröl...:)

2010. máj. 30. 10:34
 12/13 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok:)

Én igazából Kutyás vagyok, de barátnőm macskája miatt + az oldalon olvasottak alapján tudtam felelni:)

2010. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
oké:-)
2010. máj. 30. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!