Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Középtengelyes ablakra hogy...

Középtengelyes ablakra hogy tudnék macskahálót felszerelni?

Figyelt kérdés

Bárkinek bármi tipp? Vagy hogy tudnám megoldani hogy cicabiztos legyen?

Ilyen régi fajta nagy középtengelyes fakeretes ablakot kell elképzelni, aminek függőlegesen van a tengelye, és ugy forog rajta körbe, tehát ha kinyitom egyik fele kifele "lóg" a házból, a másik befele.



2017. okt. 27. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen ablaknál láttam olyan rácsot, amelyikben ki tudott fordulni az ablak. Még alul a cica heverészni is tudott ablakon kívül.
2017. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hálót szerintem sehogy. Ha kívülről fogja be az ablakot (ami műszakilag nem elképzelhető), de lényeg, ha kilóg, és beleül a macska és kiszakad, akkor mi lesz?

Egyébként szerintem erre nem lehet, valószínűleg az elsőnek van igaza a ráccsal. Biztonságosabb is. De azt is úgy kell, hogy ne potyogjon ki belőle a macska.

2017. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!