Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassunk össze 2...

Hogyan szoktassunk össze 2 macskát?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van 9 hónapos macskánk és hoztunk mellé egy 7 hetes macskát . Az idősebb macska nagyon fúj a kiscicára és félünk hogy bántja majd. Mit csináljunk , jogos a félelmünk ?
2010. máj. 30. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

ha azonos neműek akkor igen, bár a nőstényeket nemtudom, deha hím mind a kettő akkor a kicsit sztem elfogja kergetni:(

nálunk is ez volt:( ha különböző neműek akkor gyorsan megszokják majd egymást csak te is legyél ott mikor barátkoznak, és szólj rá a nagyobbikra, szerintem megfogják egymást szokni, ha nem rögtön de idővel::D

2010. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkét macsek nőstény volt. A nagy soha ne fogadta el a kicsit, mindig fújt rá, bár soha nem bántotta. Mikor nagyobb lett a kicsi, - nem feledvén a nagy korábbi viselkedését - sportot űzött a nagy idegesítéséből. Mindig utálták egymást.
2010. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy évvel ezelött hoztam az akkor 1 éves kandúrom mellé egy 6 hetes kislányt. Eleinte ő is fújt rá, meg is támadta. De 2-3 nap múllva már gondoskodott róla. Együtt aludtak, megmosdatta, ilyenek. Azóta is jóbarátok. :)

Arra figyelj nagyon, hogy a nagymacskával sokkal többet törődj mint a kicsivel, nehogy azt érezze, hogy elveszti a gazdiját. A cicák hajlamosak a féltékenységre. :)

2010. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!