Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macskák is csinálnak...

Más macskák is csinálnak ilyen undorító dolgokat?

Figyelt kérdés

Idős macskámnak van az a rossz szokása, hogy wc után azonnal ugrik fel az ágyra, meg a pultra, asztalra. Én ezt nagyon utálom, mert akkor még olyan a lába, elég undorító. Tudja is, hogy haragszok érte, mert mindig lezavarom olyankor. De csak azért is mindig felmegy. Soha máskor nem jár arra, direkt csak az alom után. Már fél is konkrétan, ha kijön az alomból, és meglát engem, akkor elmenekül, bebújik a fekhelyébe (ami a földön van). Már direkt mindig csak este meg hajnalban végzi a dolgát, amikor alszok, hogy ne lássam őt. Amikor felébredek rá, viszont akkor azt látom, hogy felugrik a pultra és villámgyorsan szalad rajta végig, gondolom fél, mert tudja hogy nem szabad. De akkor miért csinálja mégis? Nem hiszem hogy játéknak veszi, tényleg menekül olyankor. És ami rosszabb, valamelyik hajnalban végigkakálta így a pultot. Ahogy szaladt rajta, potyogott ki belőle, mindenhol volt egy kis darab. Nem nagyon értem, mi történt, mivel pont az alomból jött ki azelőtt, és ott mindent elvégzett. Aztán még ide is rakott egy párat. Direkt csinálta vajon? Vagy miért jött ki az alomból ha még nem végzett?

Na aztán meg láttam, hogy elég stresszes, nyalogatta nagyon a fenekét. Aztán meg persze fél óra múlva már az én arcomat nyalogatta. Nagyon undorító. Ja és amikor hányni szokott, azt mindig az ágyamba intézi. Pedig azt mondják, a macska milyen tiszta állat, hát nem tudom, a kutyámmal szívesebben aludnék együtt, ő tényleg higiénikusabb mint ez a macska.


2017. okt. 29. 15:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Amúgy egy nagy fedett wc-je van. Régebben egy kis mini tálca volt csak, de azzal sem volt gond sosem.
2017. okt. 30. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!