Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen cica fogamzásgátlók...

Milyen cica fogamzásgátlók vannak és kb mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ivartalanítás a legegyszerűbb és legtisztább dolog, de sajnos most nincs rá pénzem. Így gondoltam inkább vennék vmilyen gyógyszert a cicámnak, vagy vmi mást, csak nem tudom, hogy milyen formában léteznek ilyenek...... És hogy mennyibe kerülnek. Segítenétek? Köszönöm.
2010. máj. 30. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a kutyámnak akartam volna venni, hatezer forint lett volna egy tüzelési ciklusra. Viszont egyáltalán nem javasolta az orvos, mert az mondta, hogy méhgyulladást kaphat tőle, és abba akár bele is pusztulhat. Szóval szerintem inkább zárjátok be arra a kis időre, amíg tüzel, hogyha nincs pénzetek ivartalanításra.
2010. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Az én cicámnak Provera volt, tudtommal 1000-1500 körül van egy dobozzal és nagyon sokáig elég.
2010. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek van igaza,nagyon káros tud lenni ez a fogamzásgátló.Sok problémát okoz.És azt mondod,hogy nincs pénzed,de speciel nálunk már 7000ft egy ivartalanítás.Ennyit szerintem rá lehet áldozni,mert a gyógyszer se sokkal olcsóbb---
2010. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálunk, Pécs és környékén 12e egy ivartalanítás....
2010. máj. 31. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!