Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerülnek a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülnek a fogamzásgátlók, és a nőgyógyásznál lehet-e választani hogy miet szeretnél, vagy ő megmondja, és azt kell használni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Úgyhallottam,hogy van olyan nőgyógyász,aki megkérdezi,hogy milyen árba mozogjon a tabletta,de nekem a legkisebb hormontartalmút és elvileg legjobbat,de legdrágábbat is írta fel.Harmonet a neve,és 3 havi adag 5200 ft.Azthiszem ez a legdrágább,de nem bizti :S
2008. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem egyenesen megkérdezte melyiket akarom szedni. Mondtam egyet (amiről sok jót hallottam) és azt írta fel. De szerintem egy jó nőgyógyász nem ezt csinálja.
2008. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
egyébként ez a Yadine volt, ami 7600ft 3havi adag.
2008. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

5200 Ft? Az még olcsó! Nekem a Mercilon úgy fél éve 6400 volt, most a Cilest 4200 körül van.

Én nem éreztem megfelelőnek a bogyót, ezért váltottam, de megkértem a dokit, hogy lehetőleg ne a legmagasabb árkategória legyen. Ja, és ragaszkodj a májfunkció-vizsgálathoz, mielőtt fölírja, engem a magándoki nem volt hajlandó elküldeni, a belgyógyász háziorvosomnak az volt az első.

2008. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Az enyém megkérdezte, hogy az ár vagy a minőség fontosabb, és ennek függvényében írta fel. Amúgy ha ismerősöknek bevált valami, biztos kérheted kifejezetten azt a dokitól, nem fog rád kényszeríteni semmit (vagy ha igen, keress másik dokit) ;)
2008. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a harmonet a legdrágább, a lindynetteem is 5500 volt, a yadine vagy a yasminelle a legdrágább.

Tőlem nem kérezte meg mit szeretnék, de én is hallottam olyanról, aki megkérdezte, hogy mennyi pénzt szán rá.

Anno én is úgy voltam vele, hogy olcsóbbat kérem, de ha már a magándoinál elköltök egy valag pénzt, tökmindegy...

2008. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Mindig a legújabbak a legdrágábbak.

Az én tabim 2300 forint 3 hónapra, de ezt bőrgyógyász írta fel a pattis bőrőm miatt.

2008. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az alap kérdés az, hogy mit akarsz, mert vannak tabletták, van hüvelygyűrű, sőt már van olyan spirál is amit nem szülteknek is javasolnak. Én anno hüvelygyűrűt használtam (1 havi adag 5000 Ft körül van, alacsony a hormontartalma, nekem nagyon jó volt, viszont vannak akik "érzik" és nekik zavaró), most spirálom van - én ugyan már szültem, de a tájékoztatójában olvastam, hogy a "mini" méretűt nem szült nőknek ajánlják. Ez (Lili gold) 5 évig lehet bent és kb. 6000 Ft.

Beszéld meg a dokival, hogy neked mi a fontos, mennyi pénzed van rá, akár bogyóról van szó, akár másról.

Üdv.

2008. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az szerintem megmondhatod neki, hogy alacsony hormontartalmút szeretnél szedni! De ekkor ki kell nyitni a pénztárcádat! Az 5200 Ft-os az még olcsónak is számít! Én most váltottam ki az enyémet (Gracial) és a 3 havi adag 7300 Ft volt!
2008. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!