Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 3 éves kandúr cicám már 11...

A 3 éves kandúr cicám már 11 napja eltűnt. Van még remény?

Figyelt kérdés
Vidéki cica,rengeteget kóborol de reggel és este mindig hazajön.Ha hazajövök az autó hangjára is mindig előjön.De már 11 napja se híre se hamva...nagyon félek...Hívom,a kajás zacskót zörögtetem,körülnéztem az úton,hátha elütötték,de SEMMI...Visszajöhet?hogyan keressem?csalogassam?

2017. nov. 8. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Plakátolni kell, kérdezősködni, facebookon megosztani, hátha. Ha meglesz, akkor pedig célszerű ivartalanítani, hogy ne kóboroljon.
2017. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
14%
Nem akarlak elkeseriteni, de altalaban akkor tunnek el ha erzik a halalukat. A mi macskank is igy tunt el evekkel ezelott. Ez egy kedves gesztus reszukrol.
2017. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Van még rá esély ,de nagyon kevés.11 nap nagyon sok.Kandúrok képesek elkóborolni,ezért nagyon fontos az ivartalanításuk.Rengeteg betegséget szedhetnek össze ha verekednek más kandúrokkal és bizony néhány nap alatt képes velük végezni.
2017. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11 nap nagyon sok, de egyszer hozzánk három hétre fészkelt be egy kandúr hogy a nőstény macskánk után kajtasson. Utána ment csak haza.
2017. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Tesómék cicája nem rég eltűnt 1 hétre, aztán előjött jól lakott és megint lelépett egy hétre aztán megint előkerül azóta otthon van.

Gyerekkoromban is eltűnt egyszer a cicánk 2 hét után került elő nagyon lefogyva,csapzottan és iszonyat büdös szennyvíz szaga volt.

Tavaly a saját cicánk is eltűnt,kiplakátoltuk egy hölgy telefonált kb.két hét után,hogy a kutyájuk megölt egy nagyon hasonló cicát,de már eltemették, a mienk sosem került elő,úgyhogy valószinüleg ő lehett az, nem is értem,hogy kóborolt olyan messzire azelőtt az udvarról se nagyon ment ki.

Az utóbbi történetet csak azért írtam ki,hogy lásd érdemes lehet kiplakátolni,mert ha esetleg nem is kerül elő,hátha meg tudod mi történt vele és szerintem az még mindig jobb mint feleslegesen reménykedni.

2017. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? Van rá egy nagyon-nagyon kevés esély, de sajna tényleg csak ennyi.
2017. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!♡

Nagyon sokat jelentene ha visszajönne a cicám,együtt tanulunk a vizsgákra,együtt eszünk...fontos nekem.

2017. nov. 8. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!