Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miből eszik a cicátok? Ha van...

Miből eszik a cicátok? Ha van valami extrém, arra is kiváncsi lennék.

Figyelt kérdés
Láttam egy hírdetést amiben lapátbol ettek a kiscicák. Az enyémek üvegtálbol.

2017. nov. 12. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Porcelán vagy üvegtálból. A vizestálja műanyag. Ezt a lapátos etetést el sem tudom képzelni.🤔
2017. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyszüleim virágcserép alátétbe öntöttek neki ételt. (Tudod, olyan széles, alacsony peremű műanyag edény.)
2017. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fémtálból, és üvegtálból. A vize pedig porcelánban van.
2017. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Enni porcelán tálból esznek. Víz van kirakva több helyen is, van műanyagba és porcelánban is, de egyik cicám csak a fürdőkádból vagy a zuhanyzóból hajlandó inni. Fürdés után mindig bedugózzuk a lefolyót és kell egy kis vizet hagyni bent. Próbáltuk leszoktatni róla, mert nagyon vízkövesedik, de addig visított, nyúzott, ráadásul éjszaka mentem ki mosdóba, a cica meg ott feküdt a kádba, hogy beadtam a derekam.

Másik cicám "extrém" szokása, hogy a mosókonyhába ha kiteregetek, az üveg ablakon lecsapódó párát szereti lenyalogatni. Felugrik a párkányra, és nyalogatja a lecsapódott párát.

2017. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lapos kerámiatálból
2017. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!