Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel kezdeljem a macskám sebét?

Mivel kezdeljem a macskám sebét?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves ivartalanított cicám. Szerdán este eléggé nyúzottan jött haza, és a hátsó két lábára alig tudott rálépni, de azért járni lassan, de tudott. Másnap el is vittem orvoshoz, mondta hogy valószínűleg nekieshetett valaminek, és hogy el fog múlni, adott is rá gyulladáscsökkentőt, és azóta lassan, de szépen javul az állapota. De pénteken a jobb hátsó lábán észrevettem egy kb két körömnyi nagyságú sebet. Nem karmolás, harapás, vagy hasonló, csak lejött onnan a szőr és piros, mintha lehorzsolódott volna. Nem gennyesedik, de piros, és nem javul. Kitisztítottam betadine-nal, és azóta kenegetem bepanthennel. De nem gyógyul. Mi lehet ez? Találkozott már valaki ilyennel?Mivel kezeljem? Ha továbbra se javul visszaviszem az orvoshoz. Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 12. 18:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy többet alszik mint általában, de ugyanúgy van étvágya, néha játszik, de azért aggaszt az egész
2017. nov. 12. 18:45
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza a dokihoz. Amit írsz az nagyobb baj jele is lehet. A hirtelen megjelent seb, sok alvás nem igazán szívderítő
2017. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
állatorvossal kezeld, a legtöbb esetben ez a leghatásosabb
2017. nov. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!