Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanitas után ruha hazilag?

Ivartalanitas után ruha hazilag?

Figyelt kérdés

Varrt már valaki műtét utáni ruhát a cicájának? A gallért egészen biztos,hogy nem fogja elviselni,ahogy ismerem:)


Neten talaltam pár képet, de sablont nem nagyon láttam hozza.

Csak egy pulcsid ujjabol kivagok 4 lyukat?😄


2017. nov. 14. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem nyalja folyton a sebet semmi nem kell rá, de ha annyira akarod csináld meg a pulcsis ötleted, de az én pulcsimat nem adom:) (olvasd vissza)
2017. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én macskáim biztosan nem bírnának elviselni ilyesmi ruhát (neten viszont láttam vicces videókat felöltöztetett cicákról :)). Utoljára ivartalanított lánycicám nem kapott gallért, és semmi baja nem lett. A doki mondta, hogy nem szükséges, ne aggódjak.
2017. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelt, mennyire nem viseli el a gallért, úgy adtam rá, hogy ne tudja levenni, mert nekem első volt az egészsége. Mivel rájött, hogy nem tudja levenni, így kénytelen volt elviselni, és rajta is maradt jó pár napig.
2017. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb macska nem piszkálja a sebet, ezért nem szoktak rájuk gallért adni. Ha a tied mégis piszkálná, akkor viszont jó a pulcsis megoldás, csak vigyázz, hogy ne legyen túl szoros. De az is jó, ha veszel kisbabáknak való bodyt.
2017. nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egy poló ujjából készítettem. Hozzá mértem, és tényleg vágtam rá négy lyukat. Mondjuk, két poló kellett, mert a harmadik próbálkozásom sikerült.:)


Néhány órát tűrte, kicsit megszeppent. Aztán szépen lehámozta magáról.

2017. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Első,haha:D az a D betű felesleges ott:)

Koszi Mindnekinek, remelem nem fogja bántani a sebet:)

2017. nov. 14. 17:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Amugy ketten vannak , egy kisfiú és egy kislány, és folyton mosdatják egymást , ezért gondolom hogy nyalni fogják a sebet.
2017. nov. 14. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi kisbaba bodyt vettünk neki a turiban, az első két lábát átdugtuk a body ujján a hátsó két lábának pedig vágtunk egy lyukat,nem vette le, mondjuk nem igazán örült neki az biztos :).De muszáj volt mert folyamatosan nyalogatta,és be is gyulladt a sebe.
2017. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!