Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás együtt vagy...

Ivartalanítás együtt vagy külön? Van nekem 2 hercegnőm 7 hónapos nôstények. Ivartalaníttatni szeretném őket.

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy egyszerre vagy inkább külön kellene őket? Pl amikor vinném vissza az egyiket varratszedesre a masik akkor lenne megműtve... Attól tartok felsértenék egymás hasát ,ha összevesznek elég harciasak :) Olykor játszás közben is bedurvulnak csépelik egymást rendesen :) Kíváncsi lennék a tapasztalatokra!

2017. okt. 28. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Így is úgy is külön kell választani őket, nehogy nyalják egymás sebét, meg szabit kell kivenned. Szerintem egyszerűbb egyben letudni, de kérdezd meg a dokit is mit gondol.
2017. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Együtt, akkor egyszerre lesznek bágyadtak stb., főleg az első pár napban számít, hogy a műtetlen fittebb ne nyúzza a másikat. Így is érdemes különválasztani őket, ha felügyelet nélkül vannak, vagy ha nem tudod kontrollálni a viselkedésüket.
2017. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Együtt, mert máskülönben a második cicán rajta lesz a szag amit az első már traumaként élt meg és fújni fog rá.
2017. okt. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!