Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet baja a cicámnak?

Lehet baja a cicámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mai nap hoztuk el a fehér perzsa 2 hónapos kiscicámat. Volt egy antibiotikum kezelése (azt mondta az elozo gazdaja hogy Set Pet a neve) és találtam egy nagyon nagyon picike dudort a hasán, Aztmondta az injekció miatt van és pár nap mulva elmúlik. Szerintetek ez igaz? Volt mar valakinek ilyen? Jövőhéten viszem oltani, akkor az orvost is megkérdem, de Addigis hogy megnyugodjak kérem a hozzá értők válaszát. Köszönöm!:)


2017. nov. 14. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hol van a dudor a hasán.

Ha középtájt, akkor lehet köldöksérv.

Ha másutt van, akkor lehet az injekciótól is, bár nem tudom milyen antibiotikumot adnak hasba, de nem vagyok állatorvos.

Ha nagyon nyugtalanít, akkor mivel még csak kedd van, ne várd meg a jövőhetet!

2017. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megint megkérdeztem a gazdáját, a lábába adták és elvileg a hasába keletkezett egy kicsi görcs ami majd el fog múlni, ha masszírozzuk akkor gyorsabban. Szerintetek?
2017. nov. 14. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson masszírozni, ez egy baromság!

Lehet, hogyha a masszírozással irritálsz valamit, komoly bajt okozol.

Ha a lábába kapta a szurit, akkor ott lenne a dudor.

2017. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Megint megkérdeztem a gazdáját, a lábába adták és elvileg a hasába keletkezett egy kicsi görcs ami majd el fog múlni, ha masszírozzuk akkor gyorsabban. Szerintetek?" - Ilyen nincs. Ha dudor keletkezik, az a szúrás helyén keletkezik és nem máshol, mert nem oszlott el rendesen az injekció anyaga.

Köldöksérv lesz az, vagy valami más, de nem a szuri okozza, az biztos.

2 hónaposan már beteg volt? Ilyen helyről miért hozol cicát?

2017. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!