Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok is ennyire...

A ti macskátok is ennyire dagaszt?

Figyelt kérdés

Idős lány cica, mindig ilyen volt. Van, hogy fél órán át gyúr kitartóan egy ruhadarabot, és csak utána fekszik rá. De csak bizonyos anyagokkal csinálja ezt. Meg az én ölemben is.


Ez normális? És mi okozza? Úgy tudom, hogy a kiskori szopizást elevenítik fel ilyenkor, de nem biztos. Meg miért nem minden macska csinálja (legalábbis ilyen intenzíven)?

Az előző cicám kandúr volt, ő nem nagyon dagasztott, de aztán az ivartalanítás után elkezdte ő is, de az tényleg csak minimális volt, fájdalmat nem okozott vele vagy ilyesmi. És ő csak nekem dagasztott, üres ruhadarabokat nem.


2017. nov. 15. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fél éves lány cicám is sokszor dagaszt, de csak az ölemben szokott, ruhákat nem.
2017. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyem nem dagaszt , meg. Bar nagyon kicsi, es mar egyszer-ketszer rajta kaptam, igazan raszokhatna, annyira imadom nezni, olyan cuki mozdulat. :D
2017. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én 4 éves brit shorthair cicám dagaszt , csak épp nem engem. Ritka napok ha egyáltalán ölbe ül. De vannak különc szokásai. Az egyik az, hogy úgy hívja fel a figyelmet magára, hogy az illető lábát ütögeti/ megpaskolja. Nekem szokta a vállamat is. Ha nem figyelek( direkt, mert kíváncsi vagyok meddig piszkál) elkezdi a könyökömet piszkálni, mert rájött azt nagyon nem szeretem..:) A másik szokása, hogy időnként ha olyan kedve van, rád nyitja a budi vagy fürdőszoba ajtaját. Szó szerint kinyitja, kitárja, bejön körbenéz, majd kimegy. De az ajtót nem csukja be..:) (nem zárjuk kulcsra amióta volt egy fürdőszobai baleset)
2017. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagyon jó! :D
2017. nov. 15. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Off ugyan, de az enyém is megütögeti a combom, ha valamit akar. Leginkább kajaidőben, ha kicsit kések :) Miután figyelmeztet, kiballag a konyhába, visszanéz, megyek e. Ha rögtön nem indulok, "rámkiabál" :)
2017. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!