Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok is csinál ilyet?

A ti macskátok is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Mostanában a kanapéra piszkít hiába van tiszta alom neki. Dühömben múltkor belenyomtam a fejét és meglegyintettem, csúnyán beszéltem hozzá, utána megint a helyére kakált és tegnap megint a kanapéra. Mintha elfelejtette volna a szidalmazást meg a fejbenyomást.
2017. nov. 11. 11:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mellesleg sokat kinn van és azért jön be legújabban, hogy megkeserítse az életemet. Kifogom zárni, ha így folytatja.
2017. nov. 11. 11:59
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell belenyomni a fejét, amint látod nem érsz el vele semmit... Nem váltottál mostanában almot? Ivartalanítva van?
2017. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ivartalanított egészen kis kora óta. Mostanában csinálja ezt, mintha valamiért bosszút állna.
2017. nov. 11. 12:18
 4/11 anonim ***** válasza:
A mi macskánk nem csinál ilyet.
2017. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ne félj a mi cicánk is ivartalanítva van mégis néha behugyozik az ágyába szerintem még várj hátha abba hagyja ha nem akkor próbálják figyelni hogy ne tudjon odamenni a kanapén őt. De azért nem kell belenyomni a fejét a saját szarjába!😬
2017. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 macska101 ***** válasza:
91%

Kedves Barbar testvereim,

Valamikor az egyik macskam kapott egy pofont, mert az agyamba vizelt. Mai napig szegyenlem magam, hogy ilyen primitiv voltam. A macskaknal gyakori a veseko (foleg a himeknel). Ha a macska kint vagy bent (alom-on) kinlodva probal vizelni akkor nagy baj van !(VESEKO)

2017. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 macska101 ***** válasza:
67%

Allitolag az ilyesmi nagy fajdalmakkal jar, a macska remenykedik, hogy az "okos-gazdi" segiteni fog, es jelez neked az agyadban.

( A valasz a BUNKO-TOL egy pofon) Az egyik macskam fajdalmaban fel-mereven a szonyegen fekudt. Azonnal szaladtam az orvoshoz aki elaltatta, es rogton "operalta". Allat-tartas feleloseggel jar, es penzbe kerul.Az egyik cicus tobb mint ezer dollarba kerult.Ha nincs ra penzed el kell altatni !!!!!

2017. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most voltam vele kivizsgáláson. Minden évben elviszem a dokihoz. Bead neki mindig injekciót meg megnézi mindenét és rendben van.
2017. nov. 11. 16:02
 9/11 macska101 ***** válasza:
15%

"Minden rendben"- hat ez nem is olyan ecceru....:-)))

Az egyik allat-buvesz azt mondta, hogy a macska allergias, es ketten ki kell talaljuk, hogy mi a baja (csak 100$-ba kerult).

Szerencsem volt, mert beugrott , hogy mitol allergias...

A kovetkezo latogatas-kor kerdezte, hogy mitol allergias? erre azt mondtam, hogy 300 dollarert megtanitom a titokra...:-)

2017. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges a macskát fejbe verni, főleg utólag, amint látod, semmit nem lehet elérni vele.

Az én macskám egyszer piszkított a szoba közepére, és akkor teljesen egyértelmű volt, hogy bosszút akart állni és fel akarta hívni magára a figyelmet, mert előzőleg kénytelen voltam szokatlanul hosszú időre magára hagyni, és amikor hazaértem, akkor sem tudtam vele foglalkozni.

Gondolkozz el, nem történt-e valami változás az utóbbi időben, ami kellemetlenül érinthette a macskádat. Pl új családtag, más napirend, de akár egy új öblítő is zavarhatja. A kanapét nagyon alaposan ki kell tisztítani, hogy még véletlenül se érezhesse meg rajta a szagot, mert akkor újra oda fog menni. Utólag már semmi értelme nevelni. Ha rajtakapod, akkor meg kapd fel, és vidd az alomra.

2017. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!