Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert kakilt be a macskam?

Miert kakilt be a macskam?

Figyelt kérdés
5 eve megvan ez a cicam, maximum 2x kakilt be de azt is csak akkor amikor vagy csukva volt a wc es nem tudott bemenni az alomjahoz vagy mar tocsogott a pisitol az alom. Most minden ajto nyitva volt es az alom se volt koszos, csak egy kicsi resz pisis, de ment mar el sokkal koszosabba is.
2017. nov. 17. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is csinált egy párszor ilyet a cicám. Lehet már nem tetszik neki az a hely, ahol az alomtálca el van helyezve, vagy esetleg valami zavaró tényező van ott vagy lett. Próbáld szerintem máshova rakni az alosztálcát. Nekem ez vált be azóta nincs probléma.Esetleg még az válhat be,hogy többször tisztítsd ki a tálcát. Tehát ne csak szedd ki belőle a pisit, kakit, hanem próbáld hetente egyszer. :)
2017. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!