Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Repülőn mitől függ, hogy...

Repülőn mitől függ, hogy vihetem-e az utastérben a cicámat vagy a poggyász közé teszik?

Figyelt kérdés
ne mondjátok,hogy utastérben nem lehet,mert láttam már ilyet.
2010. jún. 1. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
gondolom légitársaság, illetve kategória függő (turista, business vagy elsőosztály)
2010. jún. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Egyrész légitársaság függő (és van olyan is akik egyáltalán nem engedik az állatszállítást, pl. a fapadosok) másrész az utastérben csak 1 állat lehet, tehát ha 2 utas utazna állattal, akkor az egyik mindenképp a csomagtérbe megy.
2010. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Légitársaság függő.
2010. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nekem kettő van,tehát akkor nem tudunk repülni:-(

köszönöm a válaszokat.

2010. jún. 1. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
szia, szerintem mindenképp érdeklődj utána a légitársaságoknál, nem tudom elképzelni, hogy ne lehetne olyan megoldás, hogy magaddal vidd a cicákat. Legfeljebb jól lehúznak cserébe, de egy cica szállítóban fele annyit nem zavar, mint egy ember.
2010. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kifizeted nekik is a repülőjegyet akkor engedik. Hisz minden a pénzről szól, pláne egy légitársaságnak. Gondolom azért szállítókosárban kell lenni az állatnak, mert úgy nem balesetveszélyes.
2010. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 állatot vihetsz max. magaddal az utastérben (am most a Malévról beszélek) és túlsúlyt kell fizetni
2010. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. júl. 13. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!