Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hány kézi poggyász vihető fel...

Hány kézi poggyász vihető fel a repülőre, ha au USA-ba megyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

egy

de senki nem szól ha lesz egy retikülöd meg egy hátizsákod. de többiért szerintem a beszálláskor elvehtik, és leviszik a poggyászok közé, majd rendes kofferekkel jön csak vissza.

2011. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekünk New Yorkba 35 kg volt a maximum, amit engedtek.
2011. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manócska'90 válasza:

Én nyáron voltam kint, Lufthansával repültem. A "nagy poggyász" max 23 kg lehet, a kézipoggyász 8 kg + fel lehet vinni egy laptoptáskát (nyilván a laptoppal). A 23 ill 8 kg az általános súlykorlát ha jól tudom az USA-ba való utazáskor, de minden légitársaság honlapján fent van, hogy mit hogy lehet felvinni.


Egyébként én úgy szálltam fel a repülőre, hogy volt egy 8 kg kézipoggyászom (közepes sporttáska), azon rajta egy nagy, vastag pulóver és egy bőrdzseki (mert már nem fértek bele a bőröndbe) és még volt nálam egy közepes méretű válltáska jól megtömve.


Jah, és érdemes megnézni, hogy a légitársaság milyen méretű - nem csak súlyú - poggyászt enged. Mert van amikor úgy ítélik meg, hogy oké, kézipoggyász, de megy a gép hasába az is. Pl azokat a legkisebb méretű gurulós bőröndöket mindig levitték (7-szer repültem a nyáron, ebből 3-szor USA-n belül), mert nem lehet őket feltenni a poggyásztartóba és az ülés alá sem férnek be.

2011. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!