Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mostanában többször is láttam...

Mostanában többször is láttam itt, hogy kalitkában akarják vinni a cicájukat dokihoz. Csak én gondolom, hogy ez nem olyan nagy baj?

Figyelt kérdés
Végül is, ha van akkora mint egy macska box szerintem nem veszéjes. Ha rosszul gondolom javítsatok ki. Hajlok a véleményekre. Köszönöm.

2017. nov. 30. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Macskák részére számtalan szállítódoboz kínálkozik. A madárkalitka nem erre lett kitalálva.

Nem igaz, hogy az ember akinek csak kalitja van, nem tud beszerezni akár vateráról egy használt macskaboxot!!!

2017. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 8 euróért vettem hordozó dobozt, amit már évek óta használunk, azért ez nem olyan nagy kiadás.
2017. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt értem. Nem is ez érdekelt. Nekem is van, csak hogy mi kivetni való dolog van ha abban viszi, míg nem szerez cica szállítót? Végül is némelyik ugyan akkora, ugyan úgy van füle amiben kézben viszi. Sűrün rácsozott, stabil. Max egy rongyal ha le van takarva szinte nulla külömség. Mind nyugalmi, mint biztonsági okokból.
2017. nov. 30. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kalitka nem eg macska súlyához lett tervezve. Általában olyan erős és stabil az alja. Amúgy meg én is azt gondolom,hogy akinek macskája van ott alap egy hordozó. 2-3 ezer forintért már lehet venni,és mondjuk már akkor be kellett volna szerezni amikor megérkezett a macska a gazdihoz, nem akkor "ötletelni" amikor baj van,hogy miben vigyük a macskát az orvoshoz. Mert egy normális gazda oltatja is a macskáját minden évben,(kiskorában többször is) tehát szükség van a hordozóra.
2017. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Általában NEM olyan
2017. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én netről rendeltem szállító boxot a cicáinknak kb 4500 forintért, szállítással együtt. Bár ha nem lenne szállító boxom, akkor is hamarabb raknám bele egy olyan kis hordozóba, amibe az anyukák szokták a csecsemőjüket és felveszik, mint egy hátizsákot, néha fordítva is, hogy elöl legyen a gyerek, mint hogy kalitkába rakjam xd Főleg ebben a hidegben, a testemmel legalább valamennyire melegíteném, a kalitkába meg széjjelfagyna, mire odaérnénk pl. az állatorvoshoz..
2017. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A helyesírásod a veszéLYes!
2017. dec. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!