Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazajött a cicám és nincs...

Hazajött a cicám és nincs bajsza, minha levágták volna. Mikor nő vissza?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Soha
2017. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár hét, esetleg hónap
2017. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Reméljük ezek után nem engeded csavarogni a macskádat. Örülj, hogy ennyivel megúsztátok. Ebből ki lehet következtetni, hogy valaki el tudja kapni, esetleg barátságos, és odamegy az emberhez? Aki képes levágni a macska bajszát, nem normális. Nem félsz, hogy legközelebb esetleg már farka sem lesz, golyó lesz a fejében, vagy késsel ejtett sebek lesznek rajta?
2017. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én le szoktam vágni a sajátoméknak,de csak félig! Pár hét alatt duplájára visszanő!
2017. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, te nem vagy normális.
2017. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudom és nem is akarok az lenni:D
2017. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod, ez még akkor sem vicces, ha csak trollkodsz. Tudod, az állatkínzás nagyon súlyos probléma, olyannyira, hogy ebből már nem kéne viccet csinálnod. Kicsit ásd bele magad a témába, ha ennyire unatkozol, hátha rájössz. Trollkodni szabad, én is szoktam, de azért érezni szoktam, hol szabad, hol nem.
2017. dec. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!