Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az hogy egész nap...

Miért van az hogy egész nap bent van a macska a házban és mikor ki akarom rakni éjszakára alig akar kimenni?

Figyelt kérdés
még elöfordul hogy ellenkezik is, hogy lehet ilyen ez a macska?? egész nap bent van és már éjszakára se akar kimenni, pedig én kiteszem mert 1 beszarik 2. ne zavarja itt a dolgozo emberek álmát senki nem fog felkelni éjszaka a hulyeségei miatt, én ugy gondolom igyis tök jo élete van mindig bent van jo kajákat kap, a macska am is éjszakai állat hogy lehet ilyen arcatlan hogy nem akar kimenni ejszakára se?? igy is hálás lehet nekunk.

2017. dec. 10. 17:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Keep on trolling! :D
2017. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Talán mert nem akar a mínuszokba kimenni... Nem tudom mi olyan meglepő ezen. Az enyém is 1-2 órát kint van este, de aludni bejön. Ha nem akarod, hogy zavarjon, kizárod a hálószobából, ennyi.
2017. dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Kisfiam ülj le egyes még troll kamunak is gyenge.
2017. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk mert fázik?

Tegyél ki almot, abba szarik akkor.

2017. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mi ebben a kamu illetve mi olyan hihetetlen ebben a sztroiban?? Minden szo igaz, almot nem akarunk mert undorító, en nem hiszem hogy olyan nagy dolog amit elvarok ettől a macskától, a szomszéd macskája éjjel nappal kint van be se engedik soha megse fázik, en azt vesztem eszre minél több mindent ad egy ember egy macskának az annal többet akar, telhetetlenek.
2017. dec. 10. 18:09
 6/24 Metionin ***** válasza:
98%

Te kimennél a meleg házból? :D

Tegyetek ki neki almot és abba wc-zik majd. Amúgy meg ha megszokja hogy este alvás van akkor aludni fog ő is.

Nálunk is amíg meleg van, kijár a macska de amikor bejön a hideg általában párszor még kikéredzkedik de az ajtóból már visszafordul :D olyakor újra elkezdi használni az almot (nyáron inkább kint szeret wc-zni).

2017. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés: minek van macskád ha ilyen agresszívan és gyűlölködve írsz róla?
2017. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%
Mert lefagy a faszuk
2017. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem az en macskám, családi macska.
2017. dec. 10. 18:59
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem fog engem egy macska beidomitani úgy hogy meg wc-t is csinaljak neki idebent, itt nálunk az ember a fonok nem a macska.
2017. dec. 10. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!