Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy nőstény...

Mennyibe kerül egy nőstény cica ivartalanítása és mivel jár ez? Kell e utána még varratszedésre is menni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
14000 ft. Itt legalábbis(Debrecen). Beszélj egy állatorvossal, hogy mikor tudja megcsinálni. Beviszed a cicát, ott majd elaltatják, elkötik a petevezetékét, egy napig benntartják, és utána viheted haza.
2010. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

8- 10.ezer ft! Altatásban végzik. Ébredés után órákig kótyagos a macska, aznap nem is fog enni, több, mint valószínű.Ha felszívódót kérsz, akkor nem kell kiszedetni a varratot!

Kérj olyat, mert megkíméled a macskádat még egy tortúrától! Az enyém spéci nagyon rosszul viselte a lábadozást!

2010. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tata tavaly 6000 helyett 3000 a Cirmos Cica Alapítványon keresztül a Tatai Állatkórházban, nagyon rendes dokikkal :)
2010. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és felszívódó varrat volt, nem kellett visszavinni
2010. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg orvostól függ. Én második voltam. Vidéken olcsóbb is, és nem is tartják benn a a macskát, műtét után pár órával már el ius viheted. Ja és arra számíts, hogy hányni fog!
2010. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok?: fél órát voltunk bent összesen, időpontra mentünk :)
2010. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem Kaposváron 12 ezer volt, azt hiszem. Megvártam, míg megműtik, mert egyszerre 3 cicát vittem. Egyébként nem tartott olyan sokáig, varratszedésre 10 nap múlva kellett vinni őket. Aznap elég kótyagosak voltak, még másnap is kicsit, de harmadnapra semmi bajuk nem volt.
2010. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi este még pánikoltunk, olyan levert volt, a kórházat is felhívtuk, hogy normális-e, hogy fel se emeli a fejét...másnap reggel arra keltünk, hogy a virágcserépen áll és pofozgatja a kutyát :D
2010. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Beatrix17 ***** válasza:
Én2lányomat pakoltattam ki.XV.ker:12.000,Lehel kórház:20.000.Éhgyomorra kell bevinni reggel.Pár óra után lehet menni érte!Maradj mellette,amig ébredezik!Fel akar majd menni ágyra,fotelbe,stb!NE ENGEDD!!Ha kábultan leesik,baja lehet!Simogasd,hagyd aludni,ne zavarja senki!Reggelre teljesen jól lesz!Nem emléxem,mennyi idő mulva kell varratszedésre vinni,majd a doki elmondja!Amugy nem fog neki fájni!OLYAN DOKIHOZ VIDD,AKI SZIMPI!!Ne csak a pénzt nézd!
2010. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!