Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a kiscicának?

AliceGamer kérdése:

Mi lehet a baja a kiscicának?

Figyelt kérdés
Egy hete került hozzánk egy kiscica, néhány hetes lehet, nem tudom pontosan. Elején nagyon vidám,kíváncsi kiscica volt.Viszont egyik nap észrevettem,hogy nagyon kedvtelen,nem rohangált,nem játszott csak ült vagy feküdt majd elkezdett bujkálni,egyre kevesebbet evett és most ott tartunk,hogy csak fekszik és látszik,hogy szenved. Természetesen zárva voltak az állatorvosrendelők, az állatorvos se veszi fel,sőt kinyomja..Néha felnyávog és mozog,de állni és menni nem igen tud..valaki kérem segítsen! Zaklassam az állatorvost? Értem,hogy szenteste van..de akkor is..persze ,hogy ilyenkor lesz beteg a cica.

2017. dec. 24. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna megvárni a 24-ét, főleg ha már napok óta rosszul van... Sőt, amikor hozzátok kerül egy új kisállat, az első útnak a dokihoz kell vezetnie, ha egészségesnek tűnik, akkor is.

Vannak ügyeletek ilyenkor is, keresd meg a legközelebbit és vidd oda a cicát.

2017. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Abban igazad van,hogy el kellett volna vinni már előbb.

Viszont nem budapestiek vagyunk, hogy csak úgy elvigyem az ügyeletre ami 2 utcányira lenne és nyitva..Kisváros ez,ami van az zárva volt.

2017. dec. 24. 12:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez benne van a pakliban ha állatot tartasz. Senki nem mondta, hogy pesti vagy, azért is írtam, hogy a legközelebbi ügyeletet meg kell keresni, az most sajnos nem kifogás, hogy messze van.
2017. dec. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos őszi és ősz végi macskák állatok gyengébbek , megfáznak stb . De ismerőssel autóval vigyétek el betakarva házhoz orvoshoz , ha otthon van az nem kifogás hogy ma 24. ünnepnap sőt ...
2017. dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokat kell utazni a kutyámmal ha baj van. De ugye ez benne van a pakliban. Suliba is 60km volt / alkalom. Ha gond lenne az se ėrdekelne ha csak pesten fogadnák ami 130km csak oda. Vinnėm.
2017. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt rákereshetsz, hogy a lakhelyeden ki az ügyeletes állatorvos, aztán cselekedj belátásod és lelkiismereted szerint!


[link]

2017. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Futás az ügyeletre, ne szenvedjen szegény.
2017. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica? Sikerült orvoshoz vinni?
2017. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Facebookon Debra24 alatt vannak összegyűjtve megyénként az ügyeletek, minden héten frissítik.
2017. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!