Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyiket válaszam? (többi lent)

Melyiket válaszam? (többi lent)

Figyelt kérdés

két cicám van és egyet választhatok.(1hetesek)1.cica: a szemeközt,orra és alul minden fehér, felül sötét cirmos kisé kékes szürkés

2.cica:teljesen kékes szürke.képet nem tudok most fel rakni,mert a fényképezöt a tesom vite olaszba.:(


2010. jún. 3. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elsőt válaszd. Az ő színe sokkal vidámabb. :)
2010. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a másodikat választanám szín alapján.

De nem kell még eldöntened. Eltelik néhány hét, és elkezd körvonalazódni a kis személyiségük is. Mennyire játékos, mennyire bújós, ilyesmik. Ezek sokkal fontosabb szempontok mint a színük, ezért javaslom még várj a döntéssel. :)

2010. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) de azért még várok válaszokat:)végülis csoda szépek mind . csak 2 -öt mondtam met a többi fiú és csak lányt tarthatok meg am 5 cica van:)az anya félig perzsa az apa szibériai hosszú szörü:)
2010. jún. 3. 20:11
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) nekem most kell választanom belölük mivel anyum fel rakja az internetre hogy mire 6 hetesek lesznek mindegyiknek legyen adigra gazdi :)
2010. jún. 3. 20:18
 5/9 anonim válasza:

Sose a külseje miatt válassz egy cicát:)

Később megmutatják a jó és rossz tulajdonságokat...akkor már biztosan nem fogsz hezitálni!:)

2010. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem a külseje számit ezt én is tudom csak kérdeztem hogy melyik legyen mert muszáj most választanom mert fognak hozánk jönni meg nézni a cicát elöre meg nézik ki választják és 6 hetesen el viszik és akkor mondjuk hogy még nem döntötünk majd máskor? lehet hogy egyik lány cica se lesz kedves akkor egyiket se tartsam meg?azért köszi a választ
2010. jún. 3. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szürke cicák nagyon tetszenek. :)
2010. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legyen a 2. szerintem az édibb!:)

De te tudod

2010. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. jún. 5. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!