Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válaszam? Www....

Melyiket válaszam? Www. Expressz.hu/allat_noveny/kutya/hirdetes-23934281/ www.expressz.hu/allat_noveny/kutya/hirdetes-23870328/

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Meg kell nézni a szülőket, és a kicsiket is mind2 helyen. Képről szerintem tuti nem tudod eldönteni. Az nyer, amelyikbe élőben beleszeretsz.
2010. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Egyiket sem! 30 ezerért nem lehet rendes yorkshire terriert kapni, és nincs olyan, hogy "mini" yorki. Mindegyik csak egy mocskos szaporító, ne ezeket támogasd. Inkább nézz egy rendes kennelt, és onnan vegyél egy egészséges,törzskönyves kölyköt.
2010. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehetőleg egyiket se.

Nincs olyan, hogy extra mini és mini yorki sem olyan hogy normál méret.

Egy féle yorki van amit a standardban leírnak.


Normális helyről Yorkshire terriert (ami tényleg az és nem egy idegileg labilis "extra mini" yorki) 100 ezer forint alatt nem találsz.


De gondolom nem tudlak meggyőzni így válaszd amelyiket akarod. Én egyiket sem választanám, de Te tudod. Nem fogok itt prédikálni mert nyilván nem érdekelnek az ész érvek...

2010. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Akkor már inkább ezt:


[link]

2010. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ezt? [link]


Ne vásárolj szaporítótól, mert akkor gyakoratilag pénzzel támogatod a kedvenc fajtát tönkretételét.


Vagy gyűjtögess kicsit egy ízig-vérig Yorkshire Terrier egészséges kiskutyára, vagy keress a menhelyeken valami hasonlót. Róla legalább tudni fogod miféle. Mert a szaporítók sokmindent árulnak Yorkiként, ami később nem is hasonlít a fajtára.

2010. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig egyiket se :) 3. válaszoló
2010. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak tenyésztőtől, törzskönyveset, yorkinál nagyon fontos. inkább gyűjts még, ha nincs rá pénzed. Én vettem egyet 25 ezerért, és nagyon megjártam. akarsz epilepsziás, remegő kutyát?
2010. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább fogadj örökbe egy yorki keveréket ... életet menthetsz és szerintem sokkal jobban járnál vele ... de ha nagyon ezek körül akarsz választani akk ink a 2. ...
2010. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!