Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor lehet elkezdeni trükköke...

Mikor lehet elkezdeni trükköket tanítani a macskának?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem olyan gyakori és egyszerű, mint egy kutyánál de szeretném megpróbálni. Jelenleg 3,5 hónapos a cica, kicsit úgy érzem fiatalka hozzá, de ha várnék talán már késő. Ti mit gondoltok?
2018. jan. 2. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
minnél előbb kell kezdeni, de ez általánosságban is igaz, nem csak a macskákra.
2018. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én próbáltam neki kölyökként és felnőttként is tanítani trükköket, de nem volt rá fogékony. Csak a természetes dolgaival összefüggő tanulásra volt hajlandó, pl kézjelek felismerése etetésre, rosszalkodás esetén, illetve, hogy jöjjön, ha hívom, de ezen kívül semmi más. Tudja, hogy ha valamit nem szabad, és tudja azt is, hogy ahelyett mit lehet (asztalra nem mászhat fel, székre igen; kezemet nem karmolhatja, plüss játékot igen; kanapé nem kaparófa, a saját tornya igen ; ilyesmik).
2018. jan. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!