Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 hónapos kandur mellé hoztam...

5 hónapos kandur mellé hoztam egy 3 hónapos nőstényt. Fújnak, morognak egymásra. Össze fognak szokni? És hogy segíthetem ezt elő?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy össze fognak szokni, a legnagyobb barátok lesznek!

Tavaly ugyanezt játszottuk, szétröhögtem magam, kivettem két nap szabadságot, hogy lássam a brusztot!

Azzal segítheted elő, hogy nem szólsz bele, nem értünk az ők etikettjéhez!

2008. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen összefognak szokni, én is így jártam a kicsi nőstény kergette a nagy kandúrt. Elég muris volt. Most már nagyon szeretik egymást, kergetőznek játszanak, sőt egymást mosdatják. Nyugi, hagyni kell nekik időt.
2008. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi úgy segítettünk, hogy amikor aludtak, vagy már félálomban voltak, egymás mellé tettük őket. Amikor felébredtek, látták, hogy nem kell félni a másiktól. Így pár nap alatt összeszoktak.
2008. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elobbutobb osszeszoknak,azonban nem art szem elott tartani oket.Az en fiumacskam is fujtatott a nostenyre,sot,napokig puffogott,nem akart elobujni az agy alol,semmire nem reagalt.

Aztan kb.egy het utan merte kozelebbrol szemugyre venni a nostenyt,amikor az aludt.

2008. nov. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!