Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Klikkerrel segíthetem a...

Klikkerrel segíthetem a szobatisztaság megtanulását?

Figyelt kérdés
Én már mindent megpróbáltam,de nem megy a szobatisztaság.Nem akarom sürgetni,csak valami hatékony módszert szertnék hogy tudja az a jó ha lennt végzi a dolgát.(4 hós)kutyus
2010. aug. 9. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, klikkerrel szinte mindent lehet tanítani. De a szobatisztává válás elég lassú folyamat (persze vannak kivételek). Szóval nyugodtan próbálkozz vele, de azért így se várj csodát :)
2010. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
segitheted, de nézz utána klikkerezésnek, az sem egy nap alatt fog menni, mármin tmaga a klikker megtanitása .
2010. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem én de reménykedem.
2010. aug. 9. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az a klikker? Komolyan kérdezem.
2010. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólónak: www.klikker.hu


A kérdezőnek: igen, használhatsz klikkert a helyes viselkedés megerősítésére, csak az a kérdés, hogy milyen arányban van helyes viselkedés? :)


Ezen már túl vagy? [link]

2010. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A klikker borzasztóan sok mindenre jó, de ebben az esetben szerintem azért nincs rá különösebben szükség, elvégre ott állsz mellette, és jutalmazod közben. Az én kutyámnak ha beleklikkelek a pisilésébe, azonnal abbahagyja, és pislog a falatért :)))


Persze arra mondjuk jó lehet, hogy ha tőled távolabb pisil, akkor ráklikkelsz, és utána jön hozzád a kajáért.


De én itt nem látom különösebb jelentősségét, ezt simán dícsérettel, meg jutalommal is meg tudod tanítani neki. Nekünk is sokáig tartott, türelemjáték, de minden kutya szobatiszta lesz egyszer!

2010. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!