Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Több törődésre lehet szüksége...

Unikornispata kérdése:

Több törődésre lehet szüksége a cicámnak?

Figyelt kérdés
A kb.júliusi születésű,karácsony előtt menhelyről hozott,még nem ivartalanított kislány cicóm módfelett jól viselkedett eddig,azonban két nappal ez előtt elkezdte azt,hogy kimegy az előszobába és befelé figyel és nyávog.A lakás többi pontján nem csinálja ezt...Kap bőven enni,szerintem még sokat is,mindig friss a víze és folyton gondozom az almot.Arra gondoltam,hogy fáj a pocija,de ha ott simizem,vagy gyengén megnyomom,akkor nem is igazán reagál rá.Akkor kezdte a műsorozást,mikor elkezdtem komolyabban készülni egy vizsgára.Lehetséges,hogy azt akarja,hogy ne jegyzeteljek egész nap,hanem vele játsszak?

2018. jan. 5. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha most ténylegesen kevesebbet vagy vele, akkor valószínű, hogy a figyelmedet akarja, esetleg tegyél ki neki fellógatható játékot, vagy kis labadát (ha nincs) aki leköti.
2018. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
labdát; amik lekötik *
2018. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors és hasznos választ :) Folyamatosan elárasztom játékokkal,akkor bevetek még pár dolgot.Hétfőn lezs a vizsga,addig csak el leszünk valahogy :)
2018. jan. 5. 14:23
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki akar menni a szabadba.
2018. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ki menni nem akar,ha kinyitom az ajtót,nem megy ki rajta.
2018. jan. 5. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha odamesz hozza es megnyugszik,akkor valoszinu,hogy tobb torodest szeretne.Ha viszont utana is nyavog vagy elindul valamerre,akkor mast akarhat.Az enyem ujabban (regen ott,ahol akart valamit)pl a padlasajtonal szokott nyavogni.Ha felakar menni,akkor marad ott,ha meg ehes,akkor rohan a konyhaba.Macskaknal nem igazan szamit,hogy mar ettek.Egy idobe meg mindig a furdo elott nyavogott.Azt hittem,hogy alomra kell mennie es rohantam vele a wc-be,de kiderult,hogy szomjas.Pedig volt neki viz kirakva.
2018. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább azt gyanítom, hogy tüzel a cicád.
2018. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 6.,köszönöm szépen!

Kedves7.!Ha tüzelne,akkor szerintem nem csak akkor csinálná,amikor tanulok,és nem csak a lakás egyik pontján.Ma például meg sem nyikkant.Talán azért,mjert ma többet foglalkoztam vele.

2018. jan. 5. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!