Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek semmiféle lelki törődésre nincs szüksége, nem esik jól neki stb?

Figyelt kérdés
mármint úgy hogy nem csak mondja, de tényleg nem hiányzik neki...van ilyen ember?
2011. nov. 22. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs. Magamból kiindulva, nem kaptam törődést és nem is kerestem, de amikor mit tudom én alszok egy jót, amikor kb komásan kelsz ki az ágyból, tök jól érzed magad, nem fázol jó meleg minden, mintha kicseréltek volna, olyankor ez az egész átfordul.


Ha meg nem így érzem magam, olyankor érzem úgy hogy nem kell semmi. De az csak magány meg minden hatása.

2011. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem hoszem. Egyébként attól függ, mit értünk lelki törődés alatt. Például én kifejezetten utálom, hogyha valaki elkezdi a "beszéljünk komolyan: Mit éreztél akkor?, meg Biztosan rettenetesen érezhetted magad" típusú mondatokat. Én ezt tényleg nem bírom. Viszont ha valakinek ilyen pszichológiai beállítottság nélkül elmondhatom, ami idegesít akkor az jó.
2011. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na például nem az a faggatás meg mit tudom én hanem pl ha megölelik, meg kedvesek hozzá meg ilyesmi..mert tudom hogy van pár ember aki azt mondja hogy utálja, vagy talán maga is el hiszi(nekem is volt ilyen időszakom) de azért legbelül mégis csak jól esik nem?
2011. nov. 23. 18:14
 4/15 anonim ***** válasza:

De. Kicsit irigylem is az ilyeneket, durcásan tiltakozik hogy nem kell, de azért jaaaj mi így szeretjük meg jaaj de édí stb.. De nekem bezzeg véletlenül se, sőt épp hogy "óóó hogy reménykedsz hogy majd szeretünk mert menő magányos srácnak mutatod magad, hát.. direkt nem fogunk háháh!"


Na ez csak példa. Meg se játszom magam. De csak elkerül. Meg megnézném, mit csinálna hogy jaj hagyjatok már nem kelletek... ja oké, akkor ezentúl le vagy szarva és dögölj meg (tap-tap-tap).. aha király,,O_o na mi van mondjatok már vala.. nooooo várjatok!!


Szóval ezeket urvára irigylem. Feltétlen szeretett ugye, mázlisták.

2011. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ja hát ilyenek az emberek.( mondjuk elég gubancos volt az utóbbi hozzászólás, de azt hiszem a lényeget értettem :) )
2011. nov. 23. 22:14
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg nem hiányzik, és tényleg zavar. Nem tudom mit reagáljak rá, és én sem csinálok ilyet más emberekkel, senkivel. Nem értem a lényegét. Egyedül anyukámnak hagyom, neki is csak azért mert nagyon sok dolgot elnéz nekem, de már így is úgy gondolja hogy rosszul bánok vele, hát még ha előjönnék azzal hogy ne is érjen hozzám...
2011. nov. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de ez nem csak valami elzárkózási reakció? vagy születésed óta ilyen?
2011. nov. 25. 12:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem, miért lenne az? A logikát sem látom benne, ha igényelném akkor miért utasítanám el, vagy tettetném hogy nincs rá szükségem? Szerintem egyszerű, ha valami kell akkor az kell, ha nem akkor pedig nem. Ha valamit mégis máshogyan cselekszem mint ahogy gondolok, annak pedig jól megfontolt oka van (pl. akarok valakitől valamit, mint anyukám esetében), nem pedig ilyen 'védekező mechanizmusok' miatt, amiről te beszélsz.
2011. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én továbbra is amellett állok hogy ilyen nincs. Annak hogy ki hogy tölti ki az igényét 1000 módja lehet. És végül is a kérdés nem az hogy ...nem igényel ÖLELÉST, PUSZIT, hanem hogy lelki törődést.


Akár a munka is megadhatja, meg például sex is részben erről szól.


"héé mit csinálsz?"

"..?? csak megpuszi.."

"ne puszilgassál légy szíves."

"?de hát én azt hittem ,szeretjük egymást!"

"igen, és? megduglak, élvezed és ennyi, nem értem mi ezzel a probléma. Én egyszerűen nem igénylem a szeretettet, blöe ne is érj hozzám."

"..HÁT ÉN KÉREK ELNÉZÉST, bocsánat hogy egyáltalán hozzád érek!!.."

"nekem 8, nem kell bocsánatot kérni, nincsenek pénzen és monetáris dolgokon kívüli érzéseim"


Egyébként ez is olyan hogy ez is csak addig működik amíg ezt van kivel eljátszani, hogy pl nem akarod de azért ő megsimiz,puszilgat,stb., aztán valóban leszar majd, és EGY ÉRINTÉS nincs jó darabig, na akkor lesz szar.

2011. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja meg ugye ide tartozik még egy egyszerű baráti beszélgetés, flört, meg társaik. stb stb
2011. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!