Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik olyan szunyogháló,...

Létezik olyan szunyogháló, ami macska biztonsági háló is egyben?

Figyelt kérdés

A zooplus oldalon láttam,macskáknak az ablakba hálót. Ami megvédi attól,hogy kizuhanjon az emeletről.

Nyáron eddig csak akkor tudtam az ablakot kinyitni,ha közben figyeltem,nehogy kimerészledjen a cicám a külső párkányra.

Mindenképp veszek hálót,de jó lenne,ha szúnyog ellen is védene.

És akkor a nyári hőség.miatz,éjszaka hosszabb ideig nyitva tudnám hagyni az ablakot.


2018. jan. 8. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél fém szúnyoghálót, az jó lesz.
2018. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Létezik! Nem csak fémből, hanem van olyan erős műanyagháló is, ami szakadásbiztos és a macskakaromnak is ellenáll. Mi a Gyuke2000 kft-től rendeltük, fehér színű, esztétikus, nem is sötétíti le az ablakot. Drágább mint a normál szúnyogháló, de nagyon megéri szerintem. Ők macskahálónak hívták, pedig macskahálónak a nagyobb lyukú hálót szokták hívni, amin a rovarok bejárnak... De nem volt jobb elnevezésük rá...
2018. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Albérletben lakunk. Esetleg ha elköltözök innen,ezt a hálót magunkkal lehet vinni,le lehet majd éppségben szereéni?

Vagy akbérletbe nem érdemes ilyenekre befektetni?

2018. jan. 11. 09:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Keretre feszítik, ahogy a normál szúnyoghálót. Ha elköltözöl, leszedheted és viheted a kerettel együtt. Más kérdés, hogy az új ablakra passzolni fog-e a keret. Ha sablonméretű az ablak, vagy panelből panelbe költözöl, akkor lehet, hogy fel tudod majd használni.
2018. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Inkább társasház,és az ablak se ez a modern műanyagnyilászrós,hanem régebbi tipusí dupla üvegű ablak,hatalmasnak mondanám a méretét.

Szóval valószínű ha innen elköltözök, nem hiszem hogy találkozni fogok ilyen ablakkal:D

Viszont ha a szobámban csak a kisebb egy ajtós ablakhoz csináltatnék,az nem olyan nagy kiadás, még az is jobb mint a semmi.

2018. jan. 11. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!