Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik olyan hogy bolhairtó...

Létezik olyan hogy bolhairtó nyakörv macskákra? Ha igen, mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés
Milyen szinten irtja ki a bolhákat a cicábol? Melyik a legjobb minőség/márka és miért? Válaszokat előre is köszönöm!
2018. jan. 10. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Bemész állatorvoshoz, vagy állatpatikába, ott fognak tudni adni, több fajta is van, de ott biztosan tudnak tájékoztatni.
2018. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A csepp sokkal jobb. Nyakörv veszélyes is ha kijárós.
2018. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi próbáltunk több fajtát (Duoband, Beaphar, Panzi), de kinti/benti cicánál semmit nem használt (kullancs, bolha). De Advantage csepp eddig jól működött
2018. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom!

A cseppet hogyan/mibe tegyem?

2018. jan. 12. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:
A tarkóján széthúzod a szőrt és közvetlen a bőrére cseppented a bolhaírtót.
2018. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szóval ezt nem megetetni kell vele. Én Advantage-t használok, az ilyen picike tubus (mint egy mini fogkrém) és az egészet ki kell önteni a cicára. Ez kevésbé büdös, mint a többi. És az ára is jó, legutóbb 4 db-osat rendeltem 5000 ft körül a petissimo-rol. Olcsóbb, mint pl.frontline, de szerintem jobb is.
2018. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy nehogy véletlenül kutyáknak való cseppet csepegtess rá, mert az méreg a macskának, bele is halhat!
2018. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Koszonom szepen a segitseget!
2018. jan. 13. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!