Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb bolhairtó...

Melyik a legjobb bolhairtó szer macskára?

Figyelt kérdés
por, spray, csepp, nyakörv? Az enyémen csak nyakörv van, de bolhás.

2016. dec. 22. 22:31
 1/4 anonim válasza:
Fypryst. Nekünk csak ez vált be. Azt hiszem, hogy van csepp formában is, én a fújósat vettem, mert 250 ml és igaz, hogy nagyker áron, de 5500 ft volt. 8 macskára így volt olcsóbb. Egyébként a felét se használtam el, annyira eltűntek a bolhák, hogy 2015 nyarán 2x kezeltem őket, azóta nem találkoztam bolhával. Ha csak egy is van a közelemben, az megtalál.
2016. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az en cicamnak a Frontline csepp jott be.
2016. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Advantage spot on (csepp)-t tudom ajánlani, de ha nyakörvet szeretnél, akkor a Forestót. A nyakörv jobban megéri, mivel gazdaságosabb, de a cseppekkel mégis csak szabadabban érezheti magát. Ezt te döntöd el. Viszont a meglévő bolhákat előbb ki kell irtani, majd csak az után szabad a újabb bolhásodást megelőző lépéseket megtenni.
2016. dec. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gy.Ata ***** válasza:
A Fypryst spot on cseppet használtam egy talált kiscicára. Elég drága volt, de tényleg hatott. Másnapra eltűntek a bolhák.
2020. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!