Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a bevándorlóval?

Mit tegyek a bevándorlóval?

Figyelt kérdés

Van egy macska aki ide költözött.. nem kérte és nem hívta senki.. 2 házzal arrébb lakott,de oda már nem jár, állandóan nálunk van,nagyon ritkán a szomszédunknál. Utána akartam egy cicát, gondoltam meglesznek. Két éves lesz a cicam tavasszal a másik meg Öregebb (ki tudja mennyivel). Az idősebb egyik kollégám nadrág szárának neki ment,unokaocsem kezet megkarmolta,engem is ugy hogy rám ugrott.. tesom haverját is megharapta és most lett elegem. Jövök haza lepakolom a cuccaim erre keserves vonyitas meg hangos zorgesekre figyeltem fel kirohantam es megtamadta a cicam az "öreg" és nem tudtam mit tegyek előbb lábbal rúgtam bele a öregbe ami lese szarta enyem elakart. Szaladni az meg utana fogtam es vízzel nyakon öntöttem.. na akkor elszaladt.. bejövök erre meg 3perc se telt el megint előről.. kimegyek szaladnak ossze vissza nagynehezen enyimet elzavarta megállt és én felé mentem es rá kiabáltam az meg felém kapott megint és morgott..

Mit tegyek? Megölni nem akarom,elkapni nem hagyná magát mer régen is simogatasnal mar harapott.. de nem akarom hogy itt maradjon.. es nem akarom a minden napi listamra felkarcolni hogy idő kozonkent macskat hajkuraszok vizzel teli vodorrel, szoval kevesbe drasztikus megoldas? Kutyat nem akarok es nem is tudnek tartani es az en cicam megtartanam! Ja es az en macskam ugy megijedt ebbe a macska locsolasba es uldozesbe hogy fel tolem elszalad,ram morog,fuj..:(



2018. jan. 11. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem kell megölni ahhoz, hogy állatkínzást hajtson végre.
2018. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azt írod, az után akartál cicát, hogy a szomszédé hozzád költözött, és a sajátod már 2 éves lesz. Tehát a bevándorló cica is már vagy 2 éve ott tanyázik nálad. Gondolom, ez idő alatt kaphatott tőled enni. A régi helyén nyilván rossz dolga volt, és úgy érezte, nálad új otthonra talált. Erre megérkezik a konkurencia. Teljesen természetes, hogy kiakad és védi a területét. A cicák összeszoktatása lassú folyamat.

Légy megértő, kérlek: Korábban is sok megpróbáltatáson ment keresztül, és most tőled is mennie kell szegénynek. Hívd az állatvédőket, hátha ők örökbe tudják adni. Bár azt nem nagyon értem, hogy ha amúgy is szerettél volna cicát, akkor miért nem őt fogadtad örökbe, ha már úgyis ott volt. Csúnyának találtad és szebbet akartál, vagy mi volt a baj vele akkor, ami miatt inkább másik cicát hoztál?

2018. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Beleharapok a macskák fülébe.
2018. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne legyen kint állandóan étel a macskádnak, ami miatt odaszokna a másik.

Hagyd a vödröt, inkább tarts vízipisztolyt, így legalább a saját cicádat nem rémiszted majd halálra.


Talán tényleg értesíthetnél állatvédőket, hátha meg tudnák fogni a cicát és gazdát keresni neki, mert biztos nincs túl jó sora szegénynek.

2018. jan. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%

Reggeli rossz kedvre jó a gyakorikérdések.hu :D :D :D

A kérdező és a válaszadó is legtöbbször röhejes :D :D :D



"IP cím alapján feljelenteni" - ez volt a legviccesebb.

Az én IP-met 12 készülék használja, igaz a metaadatokkal is lehet azonosítani, de az még nem bizonyít semmit.

Bizonyára nem hallottál a proxyról meg a tükrözésről, kb annyi eszed lehet, mint elsimonlacikának, amikor mindenképp beakarták tiltani a kurucpontinfót... :D :D :D :D

2018. jan. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!