Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők ti lefeküdnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti lefeküdnétek egy bevándorlóval?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 15:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha megnyerő, és már eljutottunk odáig, hogy szex lesz belőle, akkor igen
2015. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
feltéve hogy van választásod :D
2015. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én nem. De nem azért mert bevándorlók szimplán nem tetszenek külsőre. Az arabok úgy általában nem jönnek be.
2015. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, neked nem k_rvára mindegy?


Az egyetlen dolog, amire következtetni tudok a kérdésed alapján, hogy te vagy olyan helyzetben, hogy lehetőséged lenne rá (ami egyébként nem nagy kunszt, valószínűleg egy kecske vagy egy szőrös férfi segg után igazi felüdülés lennél).


Egyébként a nagybátyám a debreceni tábornál őr. Mesélte, hogy a nekik (/bevándorlóknak) kiosztott szobákban nem alszanak a bevándorlók, mert 1-2 nap alatt úgy tönkretették, hogy szó szerint nem lehet bent megmaradni. Konkrétan tele van szarva. A folyosókon alszanak, és a férfiak között a homoszexuális kapcsolatok mindennaposak. Az araboktól / iszlamistáktól az őrök többsége is tart, ugyanis volt rá példa, hogy heves "eszmecsere" közben villámgyorsan kiszedték a rendőr pisztolyát a pisztolytáskából (más kérdés, hogy milyen rendőr az ilyen, de most nem róluk van szó).


Ezen kívül hatalmas hányaduk ilyen-olyan betegségekkel "küzd" (legalábbis a 90%-ukon kívülről is észrevehető, hogy beteg, a többről meg ki tudja?), és intelligencia szintjükben pedig a cigányokkal vetekszenek. Egyébként a feketék döntő többsége valószínűleg személyiségzavaros (nem csak itt, hanem általában a világon)... nem tudom megfigyeltétek-e már, de vagy harsányan röhögnek, boldogok és vidámak, vagy pedig "imma kill yo ass white boi!" van.


Még valami, ami nyilván egyikőtöket se fog érdekelni ilyen hozzáállással;

Normális fehér, magyar ember nem kezd bevándorlóval. Illetve, aki igen, az nem tartozik az előbbi kategóriába. Azon kívül, érdemes egy ilyen bevándorlóval egy életre tervezni, mert hogy egy olyan állat után egy valamire való normális férfi akár csak rád nézzen, nos, az esély igen kicsi.

Személy szerint le sem köpném az ilyen nőket (/"férfiakat"), de maradjunk az eufemizált változatnál.

2015. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én max kivándorlóval... :)
2015. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%
#5, Te egy mérhetetlenül buta f asz vagy.
2015. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

"Kényes nők, kiknek nyűg a város,

A falu hív, tavaszra vár:

Virág és munka és sugár,

Lelkes séták a zöld határban,

Csábító, titkos éjjelek.

Szaladjatok, siessetek"


- mondja a költő


Ami engem illet, én csak akkor mennék bele, ha betartják a törvényeimet

2015. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#7


Megöl a kíváncsiság, hogy megtudjam, hogy miért, kedves agymosott barátom. :) Kérlek, ne zárd el előlem elméd sziporkázó gondolatait, fedd fel miért vagyok sokkal butább, mint te! :)

2015. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
soha! Fehér a fehérrel.
2015. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!