Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek bevándorlóval akár csak egy alkalomra is?

Figyelt kérdés
Sok lánytól hallottam, hogy helyes pasik meg stb.. Egy kis kalandra bevállalnátok belőlük? És ha igen, melyik fajtából?

2015. szept. 10. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be az arabok.
2015. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Hogy aztán hónapokig kúrálhassam magam, meg hogy esetleg kiraboljon amíg zuhanyzok? Vagy megöljön mert nem vagyok muszlim? Felőlem lehetnek akármennyire helyesek, ők nem ezért jönnek, illetve nem vagyok hülye.
2015. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

utolsó miért ölne meg mert nem vagy muszlim?Beszéltél már valaha olyan vallásúval?Azt se tudod mi az...

ezek az előítéletek..

2015. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Van elég bajuk nekik, nem hiszem, hogy hiányozna bárkinek is egy esetleges lelki trauma vagy szerelmi gondok.

Másrészt nekem nagyon böki a szemem az a "melyik fajtából" kérdés... Lehetett volna szebben fogalmazni!

2015. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem a kertvégében a kecskét napi 3 dugja meg. Jó az kapható lányoknak...
2015. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"nekem nagyon böki a szemem az a "melyik fajtából" kérdés... Lehetett volna szebben fogalmazni!"


Bocs, ha sértőnek látszik, pedig nem úgy szántam és nem is az szerintem.:) Angolul is a "race" szót használják többnyire ami fajt jelent.

2015. szept. 10. 17:17
 7/16 anonim ***** válasza:

a muszlimok csak a feleségükkel fekszenek le...egyébként..


nekem tetszenek arabok nem a bevándorlókra gondolok

és nem mind.van egy barátom aki muszlim és teljesen értelmes van munkája is de ő nem bevándorló.

én összejönnék vele ha lehetne..:(

2015. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
simán
2015. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

hat nemtom. ciganylanyokbol is vannak szepek, de mikor a szagat megerzem mar nem olyan jo.

ha esetleg egy tenyleg rendezett kulseju bevandorlo felajanlkozna hogy feljon velem szobara lezuhanyzik stb csak adjak neki kajat mondjuk. akkor lehet igent mondanek. de az sem lenne a legjobb szex mivel nem nyalnek es nem csokolnam..

nem is arrol van szo hogy eces leszek, hanem epp eleg ha valami hasmenesnek hordozza a bakteriumat, vagy sulyosabb natha lappang benne a hosszu ut soran. nem eri meg.

2015. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért tudsz valakit aki nőt keres? Nem tudna megfizetni! :-)
2015. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!