Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nem "dagaszt"?

A macskám nem "dagaszt"?

Figyelt kérdés
Minden macskatartó ismerősöm mesélte, hogy "dagaszt" a macskája. Az én cicóm egyéves lesz, de sosem csinálta ezt. Bújós, dorombolós, játékos amúgy. Mitől függ, hogy "dagaszt"-e egy cica?
2018. jan. 11. 22:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Házi macs, kb. 3 hónapos koráig élt az anyja, testvérei mellett, szóval nem árvult el. Azt nem tudom, meddig szoptatta az anyja.
2018. jan. 12. 09:26
 12/15 anonim ***** válasza:

Az én 2 éveseim is dagasztanak, kiscica korúk óta. Pedig ők máig a tesójaikkal, anyukájukkal élnek, sosem voltak árvák. Ez szerintem hülyeség.

Mindig röhögni szoktam, mikpr a pici cica olyan beleéléssel dagasztotta a plédet.

Akkor csinálják, mikor jönnek feküdni az ágyba, vagy egy puha helyre, és "felavatják a helyet", megpuszilnak és fekszenek.

Kandúrok.

2018. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az enyém csak akkor dagaszt, ha valami nagyon finom, puha anyagot érez a kis mancsával. Pl. plüss köntös, plüss takaró. Azokat nagyon átszellemülten tudja dagasztani.
2018. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a 12 éves nőstény a mai napig dagaszt, a kölyke (kandúr) viszont évekig sosem dagasztott. De aztán ivartalanítva lett és bújósabbá vált, akkor kezdett el dagasztani ő is.
2018. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az enyém egyfolytában dagaszt, ha jól érzi magát, pedig négy hónaposan fogadtam be, már rég nem szoptatta az anyja, és vele élt addig. Nem hiszem, hogy van jelentősége. Én ráhagyom, néha fél óráig képes ülni és dagasztani teljesen átszellemülten. :D
2018. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!